Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
Україна

Василь Вірастюк: "Після ДТП моя дружина залишилася інвалідом другої групи"

Спортсмен підтримує дружину і повністю взяв на себе турботи по будинку і виховання дітей

Василь Вірастюк. Фото: телеканал "Україна"
Василь Вірастюк.
Фото: телеканал "Україна"

В ексклюзивномуінтерв'ю програмі "ВідвертозМашею Єфросиніною"наканалі "Україна"найтитулованішийсилачпланетиВасиль Вірастюкрозповіввсю правдупро здоров'ясвоєї дружинипісля жахливоїДТП, яка сталасявсерпні 2010 року.

Найсильніша людинапланетизнайшов у собі силирозповістипро бідув їхній родині.ПісляДТПйого дружинаІннадовгий часперебувала в реанімації.Лікаріне давалиніяких прогнозів, Іннавидерлась, алеважкінаслідки травмизалишилися."ПісляДТПІннаотримала другуступіньінвалідності.З таким діагнозомїй не можнапрацювати за комп'ютером,читати книги, дивитися телевізор.У неїрегулярнотрапляються напади, про які яне хочу говорити.До аваріївона досконалозналадві мови -англійську та німецьку, атепер вона неможе запам'ятатинавіть іменадрузів і знайомих", – розповівВасиль Вірастюк.

Не дивлячисьнажахливі наслідкикатастрофи,спортсменпідтримуєдружину іповністю взяв насебе турботипо будинку івиховання дітей."Кожного разу, коли мені потрібновиїхати у відрядження,ядуже переживаю.Меніспокійніше, колияпоруч іможуїй допомогти.Тому всідомашні турботия взяв на себе:відвезти дітейвшколу,привезти,тренування,уроки- це всена мені.Хлопчикиу нас дужеактивні.Янамагаюся бутитерплячим,оскількинерви в менеміцніші, ніжу дружини".

ПісляДТП, якетрапилося зІнною, Василь Вірастюкставвіритизабобонам."Моя першадружина загинулачерез лавину.Іміж цимиситуаціямия помітивбагато збігів.ДТП сталося1числа місяця, алавина2-го.Обидвікатастрофи сталисяблизько14:00.Коли не сталоСвітлани, старшому синовіАдамубуло2,5року.Коли сталася бідаз Інною,молодшому булостільки ж.Коли яце всепроаналізував,мені сталопо-справжньому страшно", – поділивсяспортсмен.частозапитую себе-за що менівсе це.Івідповіді ядосі незнайшов.Але яточно знаю, щов кожній сім'ї єсвоє великеабо маленькегоре.І коженсправляється, як може", – додавВасиль Вірастюк.

Нагадуємо, щогерояминаступнихпрограм "ВідвертозМашею Єфросиніною" станутьмер КиєваВіталій Кличко,ведучий ОлексійСуханов,співачка ОляПолякова,телеведучий АндрійДоманський,актрисаОлена Кравецьта інші відоміукраїнські діячі.

Проект"ВідвертозМашею Єфросиніною" виходитимена телеканалі "Україна" щосуботи о9:00.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів