Головна Сьогодні

Вітас зізнався, що готовий відмовитися від подвійного громадянства

У популярного в СНД співака Вітаса два громадянства – російське та українське

Фото: Анастасія Іскрицька

Якщоу артиставиникнегостра необхідністьвідмовитисявід якогосьгромадянства,товін залишитьсяпідданимРосії,хочародомартистіз Одеси."Залишивбиросійське.Вважаю,Росія- однатакакраїна звеликиммайбутнім.До того жкращі роки мого життяяпровівтут.Ітворчий успіх,іособисте щастяязнайшовтут", – відповівВітаснапитання про громадянство.

Відкрито іпрямоартистговорить іпро своє сімейне життяз коханоюдружиною."У насрівноправність.Яприхильниккомпромісіву всьому,дипломатії.Мизі Світланоюразом16років.Аякбибивкулакомпо столу,може,і не булоб цихщасливихроків.Війнапочинається,коли неможливодомовитися.Не можнадіятинеобдумано івсім'ї, і вполітиці",- упевненийспівак.

Як розповів
"Собеседнику" Вітас, вихованнямйогомаленької дочкиАллибільшою міроюзаймаєтьсямама."Аджеярідкобуваю вдома,дуже жорсткийграфік,- поскарживсяІхтіандрвітчизняної естради.- Але колиприїжджаю згастролей,вся моя увагадістаєтьсядружиніі дочці.БалуюАллу, звичайно.Нелаюніколи.Вважаю,дитина повиннарозуміти,за що її критикують".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти