Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

За дітьми Алека Болдуіна доглядають п`ять нянь (фото)

У сім'ї голлівудського актора працює відразу п'ять нянь.

Алек Болдуін з дружиною фото: AFP
Алек Болдуін з дружиною фото: AFP

ДружинаАлекаБолдуінаХіларіявстигає стежитиза дітьми, вестисвій бізнес ізайматися йогою.Як з'ясувалося,секреттакої дивовижноїбагатофункціональностіпростий -в сім'їголлівудського акторапрацюєвідразу п'ятьнянь.Алекподякував жінкам, які допомагаютьвиховуватийого дітей.Акторвиклав всвійInstagramзнімок, на якомуйогодочкаКарменГабріелалежитьна жіночомуплечі, ана задньому планівидно ще однажінказ коляскою,в якій знаходитьсясинАлекаРафаель.

1_1211

"Я завждибудув боргу переджінками,які допомагаютьдоглядати занашими дітьми.Велике спасибі,Ліззі, Сандра,Зена, Ліза іАвріл", -підписавзнімокактор.Зрозуміло, що післятого, як з'ясувалося, що в сім'їБолдуінпрацюєвідразу п'ятьнянь,наХіларіБолдуінпросто не могли непосипатисязвинувачення в тому,щовона не дивитьсязасвоїми дітьми.алеХіларіяпоспішилапояснити ситуаціюіпрокоментувалапосланнячоловіка іповідомлення ЗМІ.

2_448

Жінканаписалав соціальних мережахвеликийпост, в якомурозповіла,як проходитьвиховання дітейв їх сім'їі чомунанеї працюєтак багато людей.прочиталаповідомлення про те, що у менеп`ятьнянь.Спочатку яобразилася, аджеце робить менев очах людейбожевільною.Я проводжуз дітьмитак багато часу,щоледве встигаюспати.Потімя заспокоїласяі згадала, скількивжеразівпресаробиласправжнюдрамуз подій,які відбуваються вмоїй родині, і вирішилапростопропуститице повзсебе", – повідомилаХіларія.

1_1212

Після цього жінкапише, що пресадаремновлаштувалачерговудрамуіз ситуації знаявністюв їх будинкупідмоги: "Мійчоловік принісподякуняням,які працюють з нами, а пресавирішила зробити зцьогочерговунегативнуісторію.У нашому будинкутепла ісімейнаатмосфера.На нашихобручкахнаписано"Михорошакоманда",і з цією філософієюми ставимосядо всіх, хтовходить у наш дім.Мищасливчики,тому що у насє приголомшливілюдиті, якимми платимо,іті, якимми не платимо), які люблятьнаших дітей.Так що немає, у насдалеконе п'ятьнянь,які піклуютьсяпро дітей".

1_1213

Фото: Instagram

Після цьогоХіларіянаписаласписок з49імен людей, які люблять ідопомагають їйіАлекупіклуватися про дітей.У спискуБолдуінвказалане тількинайманихспівробітників,але й іменародичів і друзівїхродини.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: пліткар

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів