Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Зірка серіалу "Зачаровані" Роуз МакГоун вирішила поборотися за "Оскар"

Актриса дебютувала в якості режисера

Роуз МакГоун AFP
Роуз МакГоун AFP

Американськаактриса,що отримала широкупопулярність завдяки роліПейджМетьюсвкультовомутелесеріалі"Зачаровані",РоузМакГоун,дебютувалаврежисурі.Першимпроектом40-річної зіркиставкороткометражнийфільм "Світанок",який дужескороможнабуде оцінитивширокомупрокаті.

Картинарозповістьпро життязамкнутоїмолодоїдівчинки на ім'яДоун.Зустрівшисьодного разу знезнайомцем,героїняпіслянедовгогофліртувтрачаєголову,впершевпустившисвоє життядумкипро близькістьзчоловіком.Цікаво,що,незважаючина настількинедитячийсюжет,самаРоузстверджує,щопристворенні фільмушукаланатхненнясередтакихкартин,як, приміром,"Пасткадлябатьків"у головнійроліз тодіще зовсімюноюЛіндсейЛохан.

Своїмтворіннямактрисадужезадоволена.Роузвсерйозвважає,щоїї фільмувійдевчислономінантівнапрестижнукінопремію"Оскар".Саме з цієюметоюкартинаМакГоунбудевипущенавпрокат.Івідбудетьсяце19 вересня наспеціальномуміні-фестивалі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: www.onlynew.info

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів