Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Зірка "Чарівного століття" вперше показала сина (фото)

Актриса Пелін Карахан зовсім недавно стала мамою

Пелін Карахан фото:instagram.com
Пелін Карахан фото:instagram.com

ТурецькаактрисаПелінКарахан, яка виконала рольдорослоїМіхрімахвсеріалі "Чарівне століття",вгрудні минулого рокувпершесталамамою.Актрисанародила хлопчика, якогоназвалаАлі.Сьогоднінасторінцівсоцмережіактрисаподілиласяз шанувальникамифотографією, на якійпозує з4-місячним сином.Актрисапривітала своїхпередплатниківз днемМатері.

"Ніколине забудуяквпершевзялатебенаруки,цю любовне описати.Коли типлачеш-я плачу, коли тисмієшся-ярадію.Дляменесвіт став кращим, колиясталаматір'ю.Вітаю всіх зматерів зцим щасливимднем"-підписалазнімокактриса,наякомутримаєнарукахсвого маленького сина.

1_455

На початку2014 року,актрисазав'язалавідносиниз турецькимбізнесменом БедріГюнтаєм.У травні2014вони побралися;весіллявідбулася 24червня у палаціАділеСултан.27 грудняпарасталабатьками:Пеліннародила сина, якогоназвалиАліДемір.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів