Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Студентка знайшла втікача брата за допомогою математичного аналізу соцмережі

Побудувавши програму сестра втікача вирахувала "погану компанію", про яку не підозрювали ні батьки, ні вчителі, ні навіть багато однокласників

Сестра змогла повернути брата додому. Фото: Social en Positivo
Сестра змогла повернути брата додому.
Фото: Social en Positivo

Російськастудентка,що проходилапрограмукурсу"Прикладнаматематикатаінформатика"за допомогоюсвоїхзнаньзуміларозшукатисвого брата.

Хлопчиськовтікз домусам,відправившинапрощанняріднимСМС"Ясюдибільше неповернуся,можетенавітьне намагатисяменезнайти",йдеться
на сайті Вищоїшколиекономіки. Ніякихзачіпокхлопчинане залишив,йогошкільнідрузінічого незнали,ніукогозоднокласниківйогоне було.

Переглянувшиакаунтипідліткавсоціальнихмережах,батькизрозуміли,щоуньогоєдрузікрімшколи,алехтовони-незрозуміло.Писативсімпідрядне малосенсу-друзівбулозанадтобагато.

Тодійогосестразгадала,щонещодавнонакурсі"Комбінаторика"вониписалипрограмудляобробки,аналізуівізуалізаціїмережідрузів"ВКонтакте".Побудувавшипрограму(видання наводитьпокроковуроботудівчини),сестравтікачавирахувала"поганукомпанію",про якуне підозрювалинібатьки,нівчителі,нінавітьбільшість однокласників.

Проаналізувавшипрофілівсіхчленівцієїкомпанії,дівчиназвузилаколоможливихволодарівінформаціїпроїїбратадотрьох осіб.Одинзнихпростопроігнорувавпитання,другийвисловивворожупозицію,атретійспочаткумовчав,алепіслянаполегливоїрозмовиздавсяірозповів,дезнаходитьсяшколяр.

Врезультатіхлопчиксамповернувсядодому.Вінупевнений,щойогосестраволодіємагічнимиздібностями,пишевидання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів