Головна Сьогодні

Меган Маркл показала дві білих сукні в день весілля

Після офіційного торжества молодята принц Гаррі і Меган Маркл вирушили на закритий прийом


Молодята принц Гаррі і Меган Маркл
Молодята принц Гаррі і Меган Маркл

Вечір,якийдлямолодятвлаштовувавпринцВільям,проходивпідФрогмор-гаус-цезаміськарезиденціячленівбританськоїкоролівськоїсім'ї.Наприйомбулизапрошенівсього200гостей,іможнаприпустити,щоатмосфератамбулабільшдружняінеформальна.ТомуМеганзміниласвоювесільну сукню Givenchy з 5-метровою фатою наменшформальнийнарядвідбританськогобрендуStella McCartney.

ДляприйомуМегантакожвибралабілосніжнийнарядвпідлогузневеликимшлейфом,звисокимгорломівідкритимиплечима.ВонадоповнювалаелегантнийобразсатиновимитуфлямиAquazzuraзсинімипідошвами,щобза традицієювобразінареченоїбуло"щосьсинє".

549892-01-08
МеганМарклдоповнилаобразобручкоюпринцесиДіанизаквамарином
Фото: AFP

Такожнареченавденьвесілляповиннанадіти"щосьпозичене".ДляцеремоніїцебуладіамантоватіаракоролевиМарії,якуМеганпозичиласамакоролеваЄлизавета.АосьдляприйомуМарклотрималаобручку принцесиДіанизаквамарином.

УФрогмор-гаусмолодятавирушилипрямозВінздорскогозамкунаблакитномукабріолеті1968роки зсимволічнимномером-Е190518:

Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі стали чоловіком і дружиною 19 травня. Онлайн-трансляціюцеремонії,якапройшлавКаплиціСвятогоГеоргіявВінздорі,дивилисятисячіглядачівповсьому світу.Весілляне обійшлася безкурйозів: хлопчик-паж затьмарив Меган Маркл під час весілля і потрапив на відео. 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти