Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені з'ясували, як політична приналежність пов'язана зі ставленням до ожиріння

Прихильники Республіканської партії, незалежно від наявності у них зайвої ваги, винним в ожирінні вважають саму людину


Республіканці звинувачують у всьому саму людину. Фото:
Республіканці звинувачують у всьому саму людину.
Фото:

Політична приналежність громадянина США може бути пов'язана з його точкою зору про причини ожиріння.

Відповідне дослідження опублікували американські вчені в журналі American Politics Research, коротко про нього повідомляє Канзаський університет.

Автори роботи показали, що прихильники Республіканської партії, незалежно від наявності у них зайвої ваги, винним в ожирінні вважають саму людину – її харчування і спосіб життя.

Точка зору демократів принципово відрізняється. Ті з них, хто має зайву вагу, знімають з себе всю провину за це. На їхню думку, за ожиріння відповідальні вроджені генетичні чинники. Тим часом представники Демократичної партії з нормальною вагою подібної точки зору не дотримуються і з цього питання солідарні з республіканцями.

До подібних висновків політологи прийшли, застосувавши теорію атрибуції (побудова про те, як люди пояснюють поведінку інших) до аналізу причин, які формують ставлення американців до природи ожиріння. Свої висновки автори перевірили на оглядах наявних досліджень дорослого населення США.

Робота вчених показує, що найчастіше прийняття тих чи інших рішень з питань боротьби з ожирінням і його профілактикою може бути обумовлено особистими політичними вподобаннями. Зокрема, прихильники поглядів, згідно з якими ожиріння викликається генетичними причинами, можуть протидіяти дискримінаційним заходам по прийомам на роботу людей із зайвою вагою.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Lenta.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів