Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені з'ясували, про що говорять чоловіки

Фахівці проаналізували більше десяти мільйонів записів в соціальних мережах

Вчені з'ясували, про що говорять чоловіки. Фото: maximum.axoft.ru
Вчені з'ясували, про що говорять чоловіки.
Фото: maximum.axoft.ru

Психологипровелимасштабнедослідження,щобз'ясувати,про щоівякій манерінайчастішеговорятькористувачісоціальнихмереж.РезультатироботиопублікованівжурналіPLoS ONE,передає HiTech-News.

Фахівціпроаналізувалибільше десятимільйонівзаписіввFacebook,залишених65мільйонамикористувачів.Врезультатівченимвдалосяз'ясувати,щочоловікичастішеза всеобговорюютьмузичніінструменти,відеоігри,техніку,атакожтакісфериякспортіполітика.Жінкижвважають за кращеговоритипро емоції,косметикуілюдськістосунки.Прицьомувсвоїхпостахпредставниціслабкої статіввеликихкількостяхвикористовуютьсмайлики іприслівник"дуже".

Одинзавторівпроекту,професорМельбурнськогоуніверситетуМаргаретКернзазначила,щотеми,обговорюваніінтернет-користувачами,вцілому,відповідаютьгендернимстереотипам.Найпопулярнішимисловамиучоловіківстали"свобода","ворог","бій","виграти"і"програти",аужінок-"вдячний","захоплений","щасливий","чудовий","дитина"і"день народження".

 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів