Головна Сьогодні

"Цієї миті рік потому": школяр зібрав 30 мільйонів кришечок на протез для друга

Друг Влада втратив ногу після важкої хвороби


Влад Корх допоміг другові зібрати кришечки на
Влад Корх допоміг другові зібрати кришечки на

Героєм 13-го випуску проекту про мотивацію і силу волі "Цієї миті рік потому" став школяр Влад Корх з села Корюківка на Чернігівщині. Хлопчик пообіцяв за рік зібрати 15 тонн пластикових кришечок. Саме таку кількість було необхідно, щоб виготовити протез для друга хлопця, який втратив ногу після онкологічного захворювання.

"Я збираю другові на протез. Його звуть Саша, йому 20 років, і він переміг рак. В 16 років Саші ампутували ногу. Я знайшов оголошення в інтернеті, що йому терміново потрібен протез, і я вирішив допомогти. Я написав, що хочу зібрати кришечки йому на протез, ми стали спілкуватися і подружилися", – розповів Влад
.

__64
Влад рік тому
Фото: прес-служба СТБ

Якпояснивгерой,однаполовинакришечокйденапротез,адруга-напереробку.Наотриманівідпереробкигрошівиготовляютьіншіне пластиковідеталі.Хлопчикбувупевнений,щойомубудедостатньо 15тонн,алечерезпарумісяцівдізнавсяприголомшливу новину-дляпротезанеобхідновдвічібільше!

УщоденникахВладрозповів,щодляньогозбираликришечкиіпродуктовімагазини,іблагодійніфонди,іполіцейські,інавітьзірки!Такапідтримказ усіхмістУкраїнинадихалахлопчикайтидосвоєїмети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"МенівдалосяцетількизУкраїною.Якбимені недопомоглиукраїнці,уменебнічогоне вийшло!Коженденьменіпривозилитисячікришечок",-зізнавсявін.

За30тоннпереробленихпластиковихкришечокхлопчиковівдалосявиручити100 тисячгривень,наякіСашівиготовилипротез.

___20
Саша і Влад
Фото: прес-служба СТБ

Разомдрузіприйшливстудію"Цієїмитірікпотому"ірозчулилиглядачівдосліз,аджеСашавпевненокрокувавзпротезом.

"МитежзбираликришечкивсімтелеканаломСТБ.Япередавалапакетикришечокдлятебечерезредакторів!Саша,утебез'явивсядужекрутийдруг!Ябтежтакогохотіла",-поділиласяведучаДашаТрегубова.

ІсторіяВладаіСашіщераздоводить,щоможливовсе.

Нагадаємо,ранішегероїшоу
"Цієї миті рік потому" здивували результатом, нормалізувавши вагу, щоб стати батьками.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти