Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Експерти оголосили смертельну для людини дозу пива

Алкоголь призводить до прискореного старіння і скорочення життя

Алкоголь небезпечний. Фото: pixabay
Алкоголь небезпечний.
Фото: pixabay

Експертиоголосилиразовусмертельнудлялюдинидозупива.Долетального результатуможепривестиблизько1відразазначеногонапою,випитогозаодинраз,тобтостількирідинивлюдинупростоне влізе.

Щоб уникнутинаближеннявласноїсмертічоловіковіможнаспоживативмісяцьне більше1,3лпива,0,5лвинаабо0,15лгорілки.Відносножінокдозуванняслідзменшуватиудвічі.Нещодавнозарубіжніфахівціізовсімзаявили,щобезпечногокількостіалкоголюне існує,іспиртненеобхідновіднестидокатегоріїотрут
.

Експертитакожвизначилисмертельнуразовудозурізноїалкогольної продукції.Щобнаступиланегайнасмерть,ворганізммає надійти0,4летанолу.Саместількиодноатомногоспиртуміститьсяв1лгорілки,3,3лвинаі8,9лпива.Такимчиномочевидно,щовипитисмертельнудозугорілкидеякимще"підсилу",алепива-навряд чи.

Алкоголь призводить до прискореного старіння і скорочення життя. Так, виходячи з дослідження, учасниками якого стали понад 10 тисяч осіб, вживання етанолу більше ніж 50 мл в місяць наближає смерть на 10 років. Ті особи, які випивають кожен місяць по 100 мл вказаної речовини знаходяться у високій зоні ризику.

Про те,чомуамериканськівченівизналинаркотикамидеякіпродукти,дивітьсянавідеонижче
:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів