Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гліцисед – відновить сон, вбереже від стресу

Якщо організм сам не справляється з психоемоційним перенапруженням, то йому треба допомогти.

Фото: freepik.com

Склад і форма випуску

Діюча речовина – гліцин. В 1 таблетці міститься гліцину в перерахунку на 100% речовину 100 мг (0,1 г). В упаковці 5 блістерів, по 10 таблеток в кожному.

Допоміжні речовини: ойдрагіт RS 30D, віск монтановий гліколевий, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кальцію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки майже білого або білого з кремовим відтінком кольору, круглої форми з плоскою поверхнею з фаскою. Поверхня таблеток може бути мармурової.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на нервову систему. Код АТС N07Х X.

Показання

Функціональні і органічні захворювання нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекції, черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії, в тому числі алкогольного генезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності, порушенням сну. Ішемічний інсульт і порушення мозкового кровообігу. Як допоміжний засіб при лікуванні алкоголізму.

Тим часом в Британії створили унікальний алкоголь.

Може використовуватися і дітьми, і дорослими з метою лікувати:

 • астенічний стан;
 • вегетосудинну дистонію;
 • залежність від алкоголю (з метою послабити потяг до алкогольних напоїв і знизити явища абстиненції);
 • для підвищення ефективності розумових процесів, сприйняття і запам'ятовування;
 • Гліцисед приймається пацієнтами з психоемоційної напруженістю, підвищеною дратівливістю;
 • застосовується для лікування депресії.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість лікарського засобу і підвищена чутливість до окремих його компонентів; артеріальна гіпотензія. Дитячий вік до 3 років.

Фармакокінетика

Гліцин є незамінну амінокислоту (природний метаболіт), є нейромедіатором гальмівного типу дії та регулятором метаболічних процесів у центральній нервовій системі
Легко проникає в більшість біологічних рідин і тканин організму, в тому числі в головний мозок. Швидко руйнується в печінці гліциноксидазою до води і вуглекислого газу. Накопичення гліцину в тканинах не відбувається.

Застосування

Препарат застосовують сублінгвально (розсмоктують під язиком) і утримують в роті до повного розчинення таблетки.

 • Дітям, підліткам, дорослим при затримці розумового розвитку, психоемоційному напруженні, зниженні розумової працездатності, пам'яті, уваги, при девіантних формах поведінки, Гліцисед призначають по 1 таблетці (0,1 г) 2-3 рази на добу протягом 15-30 днів. Добова доза – 0,3 г.
 • Дітям старше 3 років з підвищеною збудливістю, емоційною лабільністю та порушенням сну призначають по 0,1 г (1 таблетка) 2-3 рази на добу, курс лікування – 7-14 днів. При необхідності курс лікування повторюють.
 • Дорослим при астеноневротичного синдромі препарат призначають по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 20-30 днів.
 • При порушеннях сну призначають по 0,05-0,1 г (1 / 2-1 таблетка) за 20 хвилин до сну.
 • У період гострого алкогольного сп'яніння, при проявах агресивності та психічного збудження з одночасним потягом до алкоголю призначають по 0,1 г (1 таблетка) одноразово, при необхідності призначають повторно, з інтервалом 15-20 хвилин.
 • при хронічний алкоголізм для усунення запою спочатку призначають 1 таблетку (0,1 г), через 20 хвилин – другу, через 60 хвилин – третю, потім – по 1 таблетці 3-4 рази на добу протягом 1 доби. Загальна добова доза не повинна перевищувати 0,6-0,7 м
 • При абстинентному синдромі препарат призначають по 1 таблетці 2 рази на добу протягом 5-7 днів. В подальшому, протягом 6-15 днів – по 1 таблетці вранці.

Курсова доза дорівнює 2,8-4,2 г.

У разі необхідності курси лікування Гліциседом повторюють 4-6 разів на рік.

Особливості застосування

Якщо пацієнт схильний до гіпотензії, необхідно контролювати артеріальний тиск і, якщо потрібно, проводити корекцію дози препарату: Гліцисед призначають в менших дозах і за умови регулярного контролю артеріального тиску. При зниженні артеріального тиску нижче звичайного рівня прийом препарату припиняють.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Вплив Гліциседу на організм в період вагітності або годування груддю детально не досліджувався, тому застосування препарату не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, а також при потенційно небезпечних видах діяльності.

Діти. Призначають дітям з 3 років.

Побічні ефекти

Зазвичай препарат добре переноситься. При індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій (Шкірний висип, свербіж, кропив'янка). З боку шлунково-кишкового тракту був зафіксований випадок нудоти. З боку ЦНС спостерігалися поодинокі випадки зниження концентрації уваги, головного болю, напруги, дратівливості.

Взаємодії

Гліцисед знижує токсичність протисудомних, антипсихотичних засобів, антидепресантів. При поєднанні зі снодійними, транквілізаторами та антипсихотичними засобами посилюється ефект гальмування ЦНС.

Гліцисед і алкоголь. Прийом алкоголю і Гліциседом не допускається.

Передозування

Про клінічні прояви передозування відомостей немає.

Термін придатності . 3 роки

Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 ° С до 25 ° С.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. ВАТ "Київмедпрепарат".

Місцезнаходження виробника і адреса місця здійснення його діяльності. Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139. Тел. / Факс: (044) 216-31-84; 216-14-74.

Ціна. Гліцисед таблетки по 100 мг №50 від 63 грн до 85 грн.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів