Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
PR

Мої думки, мої скакуни, або Як змусити свій мозок працювати

Банальна втома – на неї прийнято списувати занадто багато незрозумілих симптомів, у реальності цей стан набагато небезпечніше, ніж може здатися на перший погляд

Випадок з практики, Штанової В., терапевт-реабілітолог, Полтава: "На прийомі зовсім молода жінка з вираженими "віковими" скаргами – неуважність, труднощі з сприйняттям нової інформації, розлад пам'яті, швидка стомлюваність. Пацієнтка в паніці. Ніякої явною патології не виявлено, однак препарати, призначені неврологом, практично не надають ефекту. Страждає і психічний, і фізичний стан. Більше того, на тлі хронічного стресу ситуація погіршується з кожним днем. У чому ж справа? Виявилося, що причина такого стану криється у гострому дефіциті магнію. Як тільки ми змогли його компенсувати, тривожні симптоми повністю зникли".

Нестача магнію – широко поширена проблема, від якої в більшій мірі страждає населення розвинених країн. Цей бич XXI століття – свого роду розплата за технологічний прогрес, стреси на роботі, життя в умовах нескінченного цейтноту. Західні вчені регулярно попереджають про фатальні наслідки магнієвого дефіциту. Але як часто про нього можна почути від практикуючих лікарів, які набагато охочіше прописують пацієнтам дорогі лікарські препарати?

Банальна втома – на неї прийнято списувати занадто багато незрозумілих симптомів, які не вкладаються в рамки шаблонних діагнозів. У реальності це стан набагато небезпечніший, ніж може здатися на перший погляд. Хронічне перевантаження мозку загрожує розвитком важких захворювань – аж до старечого недоумства, яке в наші дні стрімко молодшає. А причина проблеми всього лише в нестачі магнію – мінералу, який відповідає за нормальну роботу наших "сірих клітинок".

1529308489.8681

Навіщо потрібен магній для роботи мозку?

Магній – єдиний натуральний релаксант, який допомагає судинам головного мозку якісно відпочивати та розслаблятися. Це абсолютно необхідний процес, в іншому випадку перевантаження стають критичними. Ситуація схожа на збій високоточного механізму, який працює на знос, без належної профілактики – в результаті відбувається аварія, наслідки якої можуть виявитися непередбачуваними

Магній при розумових навантаженнях відіграє роль нашого головного помічника. Завдяки ньому посилюється кровообіг – судини розслабляються, мозок активніше забезпечується киснем, добре "харчується" вітамінами та іншими корисними речовинами. Магній в дефіциті? Людина відчуває явний занепад сил, відчуває себе сонною, розбитою, не може зібратися з думками.

Серед найбільш явних свідчень нестачі магнію вчені називають проблеми з навчанням, складність у запам'ятовуванні та засвоєнні нової інформації. Дефіцит магнію – частий супутник ДЦП, деменції, хвороби Альцгеймера та інших серйозних психічних захворювань. Він може спостерігатися в будь-якому віці – від народження до старості.

І як з цим боротися?

_1_05

Чим більше навантажень та переживань – тим нижче рівень магнію в організмі. Він буквально "згорає" в топці щоденних стресів. Однак звичайними таблетками вирішити проблему складно – розумний мінерал при звичайному прийомі засвоюється важко і повільно. Саме тому в Європі та Америці для того, щоб зняти нервову напругу, радять пацієнтам приймати ванни зі спеціальною магнієвої сіллю. Магній, що проникає трансдермально, прямо через шкіру, починає діяти практично моментально! Це один з найприємніших видів лікування, які тільки можна придумати. А прихильники традиційних способів прийому мінералів вживають спеціальну воду з магнієм.

Дуже важливо, що ці процедури абсолютно безпечні! Поповнювати магній через шкіру рекомендують навіть вагітним та дітям.

Кілька сеансів з магнієм – і ви відчуєте, що готові знову жити повноцінним життям, "звертаючи гори" без всяких знижок на хронічну втому.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів