Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чому не варто пізно лягати спати: відповідь вчених

В рамках наукової роботи вчені провели аналіз способу життя 91 105 учасників


Пізно засипати - шкідливо для здоров'я.
Пізно засипати - шкідливо для здоров'я.

НаглядомвційобластізаймалисянауковіфахівцізуніверситетуГлазго,розташованоговШотландії.Вониз'ясували,щопізнєзасипанняпризводитьдо розвиткусерйознихзахворювань-розсіяногосклерозуіхворобиАльцгеймера.

Врамкахнауковоїроботивченіпровелигруповийаналізспособу життя91105учасників.Добровольцямбуловід37до73років.Вченівимірювалиактивністьлюдейза допомогою наручнихбраслетів.Цедозволилоз'ясуватициклнеспанняіснулюдей
.

Такз'ясувалося,щокожна25людинамалазниженуактивністьднеміпідвищену-вночі.Такожвстановлено,щоутакихлюдейймовірність утвореннябіполярного розладубулабільшена11відсотків,ніжуреспондентів,якіспалиу відповідностіз режимом.

Крімтого,шістьвідсотківлюдейопинилисясхильні до депресій,почуттясамотності.
"Цякатегоріяреспондентівчастішевдаваласядо нічнихактивностей-зокрема,переглядупостіввсоціальнихмережахнасмартфоні.Такимчиномвідбуваютьсязбоїбіоритмівнеспанняісну,ведедо порушеньпсихічногоздоров'я",-кажеодинзавторівдослідженняДеніелСміт.

Про те, чому вчені радять пенсіонерам освоювати нові професії, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Радіо Максимум

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів