Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Розкрита несподівана правда про секс

Вчені вивчили дані 30 тисяч осіб

Секс. Фото: depositphotos
Секс.
Фото: depositphotos

ДослідникизУніверситетуштатуЮтавиявили,щожінкивСШАстаютьбільшсексуальнорозкутими,ніжчоловіки.Заостаннікількадесятилітьчисложінок,якізаймалисясексомзбільшніж15партнерами,збільшиласязтрьохдосемивідсотків.Хочане таквжедавновченізВеликобританіїстверджували,щоблизько половини жінок у всьому світі майже не відчувають сексуальний потяг

Нове дослідженняпроводилосяНіколасомВольфрінгером,професоромкафедрисімейноготанавчанняУніверситетуштатуЮта.Вінійогокомандапроаналізувалиданібільшніж30 тисячосіб,зібранихміж1989 і2016роками.Про цеповідомляєтьсявпрес-релізінасайтіMedical Xpress.
Вченітакожстверджують,щосучаснічоловікивСШАнавпакизаймаютьсясексомзменшою кількістюпартнерів,ніжвпопередніроки.До тогож,вонипоступаютьсявцихпоказниках"старшомупоколінню".

Цікаво,щочоловікиіжінки,яківедуть безладнестатеве життя,за данимидослідників,виявилисябільшосвіченими,політичнопрогресивними,зміськихрайонів,самотнімиаборозведеними.Крімцього,з'ясувалося,щовонименшщасливі,ніжті,хтостворивсім'ю.

Нагадаємо, експерти розповіли сайту "Сегодня", скільки разів на тиждень можна займатися сексом.

Також ми писали, коли не можна займатися сексом: вчені назвали час.

У сюжеті нижче дивись історії зіркових сексуальних сканалов

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів