Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

З чим в жодному разі не можна поєднувати ранкову яєчню

Традиційне поєднання ранкових продуктів насправді погано впливає на здоров'я


Смачно - не завжди означає корисно.
Смачно - не завжди означає корисно.

Дієтологирозповіли,зякимипродуктамикраще невживатияєчнюнасніданок.Виявилося,щотрадиційнепоєднанняранковихпродуктівнасправдіпогановпливаєназдоров'я.

Про цезаявилипрацівникиКаролінськогоінститутувСтокгольмі,пояснивши,щовартозабуватипрояєчнюзбекономабоковбасоюнасніданок.Причиноювідмовиєте,щонавітьневелика кількістьсмаженогом'ясанасніданокможезбільшитиризикирозвиткуракупідшлунковоїзалози
.

Щостосуєтьсяяєчні,тоекспертивідзначають,щовоназалишаєтьсяхорошимваріантомранковоїтрапези."Вживання50грамівсмаженогочервоногом'ясащодняпідвищуєризикрозвиткуракупідшлунковоїзалозина19%.100грамівтакогоблюда(приблизностількиважать2традиційнихшматочкибеконудо яєчні)збільшуютьтакийризиквжена40%",-поясниливчені.

Дієтологирадятьготуватинасніданоквареніяйцяікурячугрудкуназамінуяєчнізбеконом.Таквонипояснюють,щокращевідмовитисявідсмаженихстравнасніданок,особливо,якщосередінгредієнтівєм'яснапродукція.

Рецепт швидкого, ситного і незвичайного сніданку дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: maximum.fm

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів