Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

ТОП-3 найбрудніших речей, які псують наше здоров'я

Експерти рекомендують дуже ретельно стежити за особистою гігієною

Мийте руки. Фото: pixabay
Мийте руки.
Фото: pixabay
Вченіпровелимасштабнедослідженняіз'ясували,наякі речівнашомупобутінайбільшебактерій.Щожвиявилосябруднішегрошейігромадськихтуалетів,читайтевшокуючомуТОП-3відкореспондентателеканалу"Україна"НаталіїМалярчук.


Першемісцепо забрудненню-нашіруки.Тутікишковапаличка,ітуберкульоз,ібезлічхвороботворнихмікроорганізмів.Особливонебезпечнівонидляздоров'ялюдинивмоментзниженняімунітету.

Другемісценалежитькомп'ютерній техніціімобільним телефонам.Вине побачитебрудунаповерхнігаджета,алетутживутьмільярдибактерій.Найбільшузагрозусмартфоннесевмоментрозмови,аджешкіра обличчядужечутливадо інфекцій.Щобуберегтисебе,регулярнодезінфікуйтеповерхнівсіхгаджетів.

Третємісцезаймаєручкавідвізкавсупермаркеті.Заденьїї торкається неоднасотнялюдей.Аз огляду нате,щокоженвізокслужитьпокількароків,бактеріїтамтількинакопичуються.Накожномутретьомуможназнайтикишковупаличку,запевняютьлікарі.Томуне забувайтеобробитиантисептикомручкувізка,першніжвирушатизапродуктами.

Нагадаємо, визначені найбрудніші предмети, які щодня оточують людей.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів