Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вбивці лібідо: ТОП найпоширеніших речей, які позбавляють чоловічої сили

Щоб зберегти потяг, потрібно менше кави і стресу

Сексуальні проблеми у чоловіка нерідковиникаютьчерезвтрати неерекції,асамогобажаннязайматисясексом.Через щоцеможестатисяіякупередитипроблему,намрозповівексперт-ІгорЧернокульскій,уролог-андролог,сексопатолог,репродуктолог,членЄвропейськоїасоціаціїурологів,членУкраїнськоїасоціаціїандрологіїтасексуальноїмедицини.

  • Прийом ліків без лікарського припису

Червоне горло або затяжний кашель – і ось чоловік заковтує "відро" антибіотиків, які дбайливо призначила йому любляча дружина. Їх їй порадив провізор в найближчій аптеці, а від нападів кашлю в позаминулому місяці терапевт дав їй все ті ж антибіотики. Навіщо, питається, витрачати час і гроші на похід до лікаря?
Але багато антибіотиків блокують андрорецептори і пригнічують спермогенез, що веде до зменшення тестостерону в організмі чоловіка, а саме цей гормон відповідає за сексуальний потяг. До таких препаратів належать сульфаніламіди і деякі цефалоспорини, а також ті, що містять гентаміцин, окситетрациклін, коліміцин, калієву сіль пеніциліну, тріметапріл.

Тойжеефект роблятьдеякіпрепарати,що знижуютьартеріальнийтиск.Зокрема,тіазиднідіуретики,препаратинаосновіклонідину,фелодипіну,адреноблокатори.Всіціліки,дотого ж,підвищуютьрівеньжіночогогормону-пролактину.Тому-ніякогосамолікування!

  • Зловживання лікарськими травами і чаями

Самолікуваннявсетогожзатяжногокашлюнешкідливимилікарськимитравамиабочаїнаїхосновіприпорушенняхвроботішлунково-кишковоготракту,печінкиіжовчногоміхураможутьтежобернутисязниженнямлібідо.Ворогичоловічої гормональноїсистеми-звіробій,м'ята,материнка,пустирник,валеріана,коріньсолодки,меліса.

  • Недосипання і нічні зміни

Принестачіснуабоякщойогооптимальна кількість,8 годин,дотримується,алеспитьчоловікнеспокійно,кілька разівпрокидаючисьзаніч,вйогоорганізміпідвищуєтьсявиробленняпролактину-антагоністатестостерону.Томуякщотакіпорушенняє,не відкладайтезвізитомдоневропатологаабосомнолога:вонидопоможутьнормалізуватисон.Такожбажаноуникатироботивнічнузміну.

  • Напої для бадьорості і постійний стрес

Більше двох чашок чаю чи кави в день серйознопідвищуєрівеньадреналінуікортизолу,ацігормонистресузнижуютьвиробленнятестостерону.

Тойжефектвиникаєпривеликихпсихічнихнавантаженнях.Томуякщоне можетеупереджуватистресовіситуації,тохочабреагуйтенанихбезособливихемоцій.Якщовідсторонитисяне вдалося,відпрацюватигормонистресуможнавспортзалі.Алене перестарайтеся:великіфізичнінавантаженняведутьдозворотного ефекту:знижуютьрівеньтестостерону.Оптимальна кількістьзанять-2-3разивтижденьпогодині-півтори.Мірилотого,щофізнавантаженняпішлинакористьлібідо,-післязанятьнепадаєтезніг,авідчуваєтеприємнувтому.

  • Рідкий чи занадто частий секс

Рівеньтестостеронузнижуєтьсятакожприрідкихсексуальнихконтактах.Якправило,такогороду"не хочу"виникаютьприпсихологічнихперевантаженнях.Алеспосібпідвищеннярівнятестостеронувтакомувипадкуодин:збільшитикількістьсексу.Вамне донього,хочбивиспатися?Тодізвернітьувагу:не тількистрес-ворогсексу,алеісекс-ворогстресу.

Дужеважливо,щобстатеве життябулорегулярним:нехайіразвсімднів,алезтижня на тиждень.

У тойжечас,надмірна кількістьконтактівтакожведедо зниженнярівнятестостеронучерез те,щовиснажуютьсяфункціїяєчок.Томувстановлюватисексуальнірекордине варто.

Бережіть печінку і нирки

Упечінціактивуєтьсягормонпотягу-тестостерон.Йогожпродукуютьнаднирники.Нарівеньцьогогормону,хочаіопосередковано,впливаютьінирки:припорушенняхвїхроботіпогіршуєтьсятонуссудинноїсистеми.Цеможезнизитипотенцію,аякнаслідок-ілібідо.Томубережітьзазначеніоргани.

Станпечінкипогіршуєнездоровехарчуванняізловживанняалкоголем.Здоров'янаднирниківпідточуютьінфекції-не допускайтебезладного статевогожиття,ускладненьвідГРВІ(вчасноідокінцявиліковуйтегриптазастуду),вчаснопроходьтевакцинаціювідінфекцій,передбаченунаціональнимкалендаремщепленьідлядорослихтеж.Інфекціїпогіршуютьістаннирок.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів