Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Всього одна ніч без сну може призвести до важкої хвороби

Досить однієї ночі без сну і дана недуга може уразити людину


Сон - це важливо. Фото
Сон - це важливо. Фото

Вчені впевнені, що безсоння є однією з причин виникнення хвороби Альцгеймера. При цьому недугу в мозку людини з'являється підвищений вміст білка бета-амілоїду, що утворює бляшки, які і стають справжньою проблемою, яка призводить до сумних наслідків.

Всі утворення успішно видаляються здоровим організмом. Цей процес здійснюється вночі, коли людина відпочиває. У тих, хто страждає безсонням, накопичується надмірна кількість бета-амілоїду в мозку. У запущеному випадку розвивається хвороба Альцгеймера і з'являються наслідки
.

Засловамивчених,достатньо всьогооднієїночібезснуідана недугаможеуразити людину.Небезпечнаконцентраціябілкаібляшокутворюєтьсявгіпокампі-лімбічній системіголовногомозку,що відповідаєзапам'ять.

АмериканськіспівробітникиНаціонального інститутуСШАпроводилидослідженняз20піддосліднимивікомвід22до72років.Увсіхкрімодногорівеньбета-амілоїдупідвищивсяпіслябезсоннихночей.Цейпроцесне залежаввідвікуістаті.

Про те, на що люди йдуть заради здоров'я і краси, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: vladtime.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів