Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Зважені та щасливі" 8-й сезон: хто покинув шоу в восьмому випуску

З проекту пішли одразу дві команди учасників

Аліна і Наталя вибули з участі. Фото: прес-служба СТБ
Аліна і Наталя вибули з участі.
Фото: прес-служба СТБ

Кожні три тижні проект "Зважені та щасливі" 8-й сезон покидає команда, яка не проходить битву чорних і голосування учасників. Однак на восьмому тижні все змінилося і проект покинули достроково.

Екстремальні умови і нестача сил боротися за своє місце на проекті вплинули на команду коричневих – Наталію Макаренко і Аліну Радомську. У восьмому випуску на безлюдному острові Наталію забрала в полон сім'я "мафії". Умови, які створили для жінки, – стали занадто складними, а рівень відповідальності – високим.

44250756_1800026566763161_1916492618829660160_n_01
Коричневі покинули табір
Фото: facebook.com/TheBiggestLoserUA

За невиконане завдання команді почали нараховувати +1 калорію за кожну секунду випробування. Це зламало моральний дух матері і дочки. Вони прийняли рішення добровільно покинути проект "Зважені та щасливі" на восьмому тижні. Їх тренер – В'ячеслав Узелков – також не зміг умовити їх взяти себе в руки і подолати образу на "мафію".

На цьому втрати команд не закінчилися. Зважування восьмого тижня виявилося непередбачуваним. Команда блакитних – Вероніка Бадерна і Євгенія Маркова – вдруге наділи чорні футболки. Незважаючи на те, що мати і дочка скинули 5 кілограмів, – антибонус в +5 кілограмів показав 0% на турнірній таблиці. На сьомому тижні блакитна команда вже одягла чорні футболки. Тому за правилами проекту вони покинули табір відразу після зважування.

1539896440.7464
Женя і Вероніка пішли з проекту
Фото: facebook.com/TheBiggestLoserUA

В результаті в 8-му випуску "Зважені та щасливі" 8-й сезон проект покинули дві команди – блакитна і коричнева.

Нагадаємо, раніше ми ділилися рецептом легкого першого сніданку від Мирослави Ульяніної, ведучої шоу про схуднення.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів