Як Порошенко зустрічав Меркель в Києві

23 серпня 2014, 18:05

Петро Порошенко назвав Ангелу Меркель "хорошим другом і сильним адвокатом України" і зазначив, що за останні 2 місяці вони спілкувалися більше 20 разів

КанцлерНімеччиниАнгелаМеркельсьогодніперебуває звізитом у Києві.РозпочавсявізитМеркельіз зустрічі зпрезидентомУкраїниПетромПорошенком в БудинкуГородецькогобіляАдміністраціїпрезидентавКиєві.

МеркельприбулапідАПвсупроводікортежу з10машин.У двірзаїхалатількиодна -броньованийчорнийMercedes -Gelendvagen("кубик").

НасходинкахБудинку з химерами(БудинокархітектораГородецького)гостюз НімеччиниочікувавпрезидентУкраїниПетроПорошенко.СпочаткувінпотиснуврукуАнгеліМеркель,післячогоспівробітникпрес-службиАПпередавдлянеїбукетбілих ікремовихтроянддляканцлера,яківручивпрезидент.

Після церемонії привітанняПорошенкопровівМеркельв Будинок зхимерами,депо недавновідновленоїтрадиціїпроводятьприйомвисокихгостей.У БудинкуархітектораГородецькогоПорошенкоіМеркельпровелизустріч віч-на-віч,післячогопровелиспільну прес-конференцію.

Порошенкоза підсумкамипереговорів зМеркельповідомивпро заснуванняспеціальногофондуЄвропейськогоСоюзуз відновленняінфраструктуриДонбасузагальним обсягомв500 млнєвро.Президентназвав такуініціативу"планомМеркель"за аналогією з"планомМаршалла"з відновленняпіслявоєнної Європи.

ТакожПорошенкоіМеркельвисловили переконання,що ситуаціянасходіУкраїнибудедозволенамирнимшляхом.

Крім зустрічізпрезидентомМеркельвходівізиту такожпроводить зустрічз прем'єр-міністромАрсеніємЯценюкомі змерамиКиєва,Донецька таЛьвова,атакожпредставникамикримськихтатар.

Напередоднівізитубагато німецькихЗМІвийшлиззаголовкамипро миротворчу місіюїхканцлера.Мовляв,самеу "фрауМеркель" є всішансипомиритиворогуючіУкраїниіРФ.Деякінаписали,щоМеркельбайдуже,чи образитьсяПутіннаїї візитдо Києва.

ПолітологКостьБондаренковважає,щоАнгелаМеркельприїхалавКиївзчіткимпосилом:мирувДонбасінеобхіднодосягатиза допомогоюкомпромісу.На думкуполітологаВадимаКарасьова,під часвізиту до КиєваАнгел Меркель намагається узгодити з президентом України Петром Порошенком план врегулювання конфліктуякийбудеобговорюватисяна зустрічівМінську 26серпня.Колишнійнадзвичайний іповноважнийпосол УкраїнавРеспубліціБілорусьРоманБезсмертний припускає, що Меркель обговорювала з президентом України Петром Порошенком план врегулюванняконфліктувід ЄС,протевМінськунаврядчи вдастьсяйогоприйняти.СамПорошенкопіслязустрічі зМеркельзаявив,що сподіваєтьсянауспіхпереговорів уМінську.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 31 травня та останні дані про карантин

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти