Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

56% українців готові вибирати новий парламент – опитування "Сьогодні" і Edison Research

25 червня 2019, 22:19

Найбільше українців турбує війна на сході України

56% українців точно візьмуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради. Про це свідчать дані опитування, проведеного новинами "Сьогодні" на каналі "Україна" спільно з міжнародною компанією Edison Research напередодні позачергових виборів до Верховної Ради. Польовий етап дослідження реалізує Київський міжнародний інститут соціології.

Респонденти відповідали на запитання "Наскільки ймовірно, що ви підете голосувати?".

Були отримані такі відповіді (20-24.06): точно будуть голосувати – 56% опитаних, швидше за все, будуть голосувати – 27%, швидше за все, НЕ будуть голосувати – 4%, не будуть голосувати – 9%, не відповіли – 4% опитаних.

Провідними мотивами у виборі партії стали симпатія до лідера партії – 12% опитаних, підтримка соціально-політичних ініціатив партії – 36%, підтримка ідеологічних основ партії – 14%, підтримка зовнішньополітичного вектору партії – 19%. Відмовились відповідати 22% опитаних.

Серед партій, за які голосуватимуть українці, що визначилися із вибором, лідирує "Слуга народу" (15-19 червня – 41,1%; 20-24 червня – 44,9%).

Результати опитування також свідчать про те, що найбільше українців турбує війна на Сході України (45%) та корупція у владі (18%). Також українців непокоїть проблема добробуту населення (8% опитаних), тарифи (6%), якість охорони здоров’я (5%) та безробіття (5%). Значно менше українці переймаються через відродження української нації – 2%, стан довкілля – 1%, злочинність – 1%, інше – 2%. Не відповіли 4% опитаних.

Реклама

46% українців вважають, в цілому все, що відбувається зараз в Україні, йде у правильному напрямку. 28,9% українців із цим не згодні, ще 24,3% не мають відповіді на це питання.

79,7% українців позитивно оцінюють діяльність новообраного президента України Володимира Зеленського.

В тренді
Київський Безпековий форум започатковує новий формат онлайн-дискусій

Опитування проведене компанією Edison Research методом телефонного та особистого інтерв’ю в усіх регіонах України, окрім Криму та окупованої частини Донбасу. Всього було опитано 941 (866 телефоном; 55 особистих інтерв’ю у селах; похибка не перевищує 3,2%) та 970 (910 телефоном; 60 особистих інтерв’ю у селах; похибка не перевищує 3,15%) респондентів відповідно.

Як повідомлялось, новини "Сьогодні" на каналі "Україна" проводять унікальний дослідницький проект спільно з міжнародною компанією Edison Research, серед клієнтів якої ВВС, Apple, Google та CNN. В рамках проекту на майданчиках лідера інформаційного простору країни "Сьогодні" оприлюднюються результати опитувань щодо змін у сприйнятті українцями актуальних подій та ситуації в країні.

Довідка про методологію:

Реклама

Дослідження, яке проводить компанія Edison Research на замовлення "Сьогодні", репрезентативне по відношенню до населення України у віці від 18 років і старше, що проживає на всій території України, крім окупованих територій Криму і Донбасу.

Дослідження проводиться із застосуванням випадкової вибірки. Вибірка роллінгова, опитування проводитиметься щодня. Дані за кілька днів об'єднуються в загальну базу даних для отримання надійної інформації як на даний час, так і в динаміці. Польовий етап дослідження проводить Київський міжнародний інститут соціології.

Унікальність даного "швидкого дослідження" (flash-polls) полягає в тому, що воно дає можливість отримати миттєву реакцію українців на події під час передвиборчої кампанії.

Для підвищення точності даних використовується методологія MixMode, коли дані телефонного опитування доповнюються даними особистого інтерв’ю в селах (у розмірі 10% від вибірки кожного дня).

Дослідження проводиться Edison Research у повній відповідності з методологією компанії і міжнародними дослідними стандартами.

Довідка про "Сьогодні":

"Сьогодні" – інформаційний майданчик, який об'єднує ефірні новини (6 щоденних випусків новин "Сьогодні", "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою", які виходять на телеканалі "Україна"), газету "Сегодня", сайт Segodnya.ua і діджітал-сегмент.

Загальне середньомісячне охоплення бренду "Сьогодні" (ТВ + газета + Інтернет) серед аудиторії 18+ становить 26,1 млн – це 68% від усього населення України (18 +) (без окупованих територій Криму і Донбасу).

Телевізійні випуски новин "Сьогодні" можна побачити кожен день в ефірі каналу "Україна" о 7:00, 8:00, 9.00, 15:00, 19:00 і 23:00 год.

У 2018 році телевипуски "Сьогодні" лідирували серед усього дорослого населення країни (18 +). Частка вечірніх випусків "Сьогодні" о 19:00 склала 15,2%, "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою "- 17,8%. Всього в ефір вийшло майже 32 тисячі сюжетів.

Новини "Сьогодні" повідомляли, що на телеканалі "Україна" стартує новий проект "Опозиція".

Нагадаємо, канал "Україна" – лідер глядацьких симпатій травня і залишається таким протягом п'яти місяців 2019 року.

Він також був лідером телеперегляду в 2018 та 2017 років роках.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...