Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

ЦВК продовжує вивчати питання щодо ОВК №60 – Охендовський

7 листопада 2014, 14:01

Віра Холмогорова

У Центрвиборчкомі розповіли, як йдуть справи на округах №№ 60, 30 і 50

Фото: AFP

Фото: AFP

ГлаваЦВКМихайлоОхендовськийзаявив,що проблемніокругузнаходятьсянаконтролі.

"Такіпідписидійснобули поданівЦВК.Ми,безумовно,враховуємоце зверненняяк зверненнягромадянУкраїни",-сказавОхендовський,відповідаючинапитання про те,щовчоравЦВКбули поданіпідписижителівВолновахипро те,що їхні голосивокрузі"60були фальсифіковані".

"Питання щодоокругу№60продовжуєвивчатисяЦентральноївиборчоїкомісією",-зазначивїї голова.

"По округах№30і№50.ЦВКприйняларішення, що зобов'язуєокружнікомісіїцихокругівпровестиповторнийпідрахунокголосіввиборцівна5ділянкахОВК№30іна16дільницях округу№50.Цеті ділянки,зякихдо ЦВК,з одного бокубулиподаніпротоколиокружнихідільничнихвиборчкомів,з іншогобокукандидатамивнароднідепутатибули наданіпротоколиДВК забсолютноіншимицифрами,якіможутьсвідчитипроперемогуіншихкандидатів",- уточниввін.

"ЦВКзвернуласядо Генпрокуратури таМВСщодо перевіркиподанихдокументів,встановлення їхдостовірності.Миочікуємо,що такаперевіркабудепроведенавженайближчим часом",-резюмувавОхендовський.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...