Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Децентралізація влади дасть поштовх в економічному розвитку України – Льовочкін

13 вересня 2015, 02:11

Депутат навів приклад Польщі, в якій після децентралізації місцеві бюджети зросли з на 12%, що дало можливість розвитку цієї країни

Сергій Льовочкін

Сергій Льовочкін / Фото: Григорій Салай

Економічний розвиток Українинапряму залежитьвід ефективноїдецентралізації, яка повинна відповідатиреальнимінтересамгромад.Таку думку висловивнародний депутат відОпозиційного блокуСергій Льовочкін.

"Децентралізаціяповиннастативеликою рушійноюенергієюдля того,щоб відбувалисяекономічні зміни внашій країні",- сказав він.

За його словами,ефективний економічний розвитокУкраїнита ефективне управліннябезпосередньо залежать віддецентралізації.

У цьому контекстідепутатнавів приклад Польщі, в якійпісля реформидецентралізаціїмісцеві бюджетизросли з23% до35%, щодаломожливість розвиткуцієї країни.

Реклама

У той жечасполітиквиступив протидецентралізаціїв тому виглядів законі, який бувзапропонований парламенту.

"Вінпочинається зістатті, в якійзаписано, щовиконавчу владу врайонах, областях,Києві та Севастополі здійснюютьпрефекти.Апрефектипризначаються за поданнямКабінетуміністрівпрезидентом України.Я питаю, а дев цьому випадкувиконкомимісцевих громад, де дійсновиконавськафункціямісцевої влади та місцевогосамоврядування?І ценайважливіші питання, на які требадавативідповідь", -сказав Льовочкін.

В тренді
Мир чи стіна на Донбасі: всі подробиці підготовки "нормандської зустрічі"

Депутаттакож заявив,що Верховна Рада повиннав найкоротші терміниврегулюватипитання виключенняз виборчого процесу2мільйонів українців-500000, що проживаютьна лінії зіткнення, і1,5мільйонапереселенців.

За словамиполітика, сьогодніпівмільйоналюдей натериторії Донецької та Луганськоїобластей, які проживаютьу містах і селахпоруч із зоноюдотику,не зможутьбрати участьу виборчому процесі.

"Виключенітак само іпівтора мільйонаосіб, які єпереселенцями.Таким чином,в цілому це200000 осіб.І ця проблемавимагаєнегайного врегулюванняВерховною Радою України", – заявивнардеп.

Нагадаємо, що 31серпня Верховна Радаприйняла в першому читанніпроект закону про внесеннязмін до КонституціїУкраїни в частинідецентралізації.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...