Депутати викликали в Раду керівництво силових структур України

6 листопада 2018, 11:00

Парламент хоче почути від правоохоронців, як в Україні розслідуються кримінальні провадження по нападу на активістів

Фото: архів

Фото: архів

ВерховнаРадазапросиланасьогоднішнєпленарнезасіданнякерівниківСлужбибезпеки,Генеральноїпрокуратури,Міністерствавнутрішніхсправ.Відповідну постановупідтримали222народнихдепутати.

"Єпропозиціязапроситикерівниківправоохороннихорганівтазаслухатизвітпро хідрозслідуваньщодо нападунагромадськихактивістів.Запроситикурівництво(силовихструктур)пропонуєтьсяо 12:30напленарнезасідання",-сказавпід часзасіданняспікерпарламентуАндрійПарубій.

Врезультатійогопропозиціюпідтримали222народнихдепутати,івінпопросивапаратРадиофіційноповідомитипро цекерівництвуправоохороннихорганів.

ПісляцьогоПарубійоголосивперервувзасіданнінапівгодини

Реклама

Нагадаємо, в Раді також зареєстрований проект постанови про створення ТСК з розслідування нападів на активістів в Україні.СпікерпарламентувчорапідтримавідеюстворенняТимчасовоїслідчоїкомісії,однакдепутатидосі недомовилисяпроїїстворення.

Яквідомо,останньою краплеюдлясуспільствасталасмертьхерсонськоїактивісткиКатериниГандзюк4 листопада.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Однакпізнішез'явилосяповідомленнявінтернет-групі"ХтозамовивКатюГандзюк?"пропричину смерті Гандзюк. Активісткабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,домагаласярозслідуваннясправзанападунаактивістіввУкраїні,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад-їїоблилисірчаною кислотою.

СлідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни("Умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,назамовлення").В підсумку ГПУ прийняла рішення передати СБУ "справу Гандзюк", щодастьможливістьоб'єднатидва кримінальні провадження вдосудовомурозслідуванніівстановитизамовниказлочину.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти