Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Ще нічого не закінчилося, це надовго": Бабченко вказав на російську загрозу в Україні

24 червня 2018, 12:52

Журналіст розповів, що тільки в Києві діє багато людей, які готуються до дестабілізації ситуації в країні по команді з РФ

Аркадій Бабченко. Фото: AFP

Аркадій Бабченко. Фото: AFP

Росія готує масовані атаки на Україну,длячогонатериторіїкраїнивжеготовіпевнілюди-зросійськоїтериторіїдо насзаходятьігроші,ізброя.Про ценаписавнасвоїй сторінцівFacebookжурналістАркадійБабченко,наякогоросійськіспецслужбиготувализамах.

Вінпояснив,щопіслятого,яквдалосязапобігтийоговбивство,йогожиттясильнозміниласявгіршусторону.

"Мені зараз не можна нічого. Я не можу вийти на вулицю, я не можу зустрітися з ким хочу, я не можу поїхати куди хочу, я не можу робити, що захочу. Я не можу не те що піти в кафе посидіти з друзями, я не можу навіть вийти в магазин. жмені привозять. Кожен вихід в місто – це спецоперація. Кожна зустріч – десь в закритому приміщенні, обумовленому заздалегідь, краще в місці, що охороняється. План перебування в цьому місці розробляється заздалегідь. Зустрічі можливі тільки з невеликою кількістю людей. У мене є дуже стійкі підозри, що в Росії якимось чином отримали доступ до моїх гаджетів і можуть їх читати і слухати, тому переговори про зустріч – окрема спецоперація. З безпечного місця я не виходжу. Взагалі. ... Ні посиденьок, ні спортзалів, ні пакунків, ні магазинів, ні кіно, нічого. Моє життя в черговий раз зламане повністю", –

У тойжечасвінупевнений,щоРосіяготуєвУкраїнісерйознудестабілізаціюситуації,вякійзадіянібагатолюдей.

"Нічого не закінчилося. Розумієте? Нічого ще не закінчилося. Герман (підозрюваний в організації замаху на Бабченка – ред.) на суді говорить, що він організатор тільки однієї з груп. А є ще й інші. Тільки в Києві, за його словами, близько десятка. І це надовго. І це – серйозно. Люди працюють, гроші сюди заходять, зброя заходить, до виборів будуть розхитувати ситуацію однозначно", – журналіст.

444_03

Реклама

Нагадаємо, як розповідав "кілер" Бабченка, замовник хотів вбити 60 осіб до осені. ОлексійЦимбалюкрозповів,якіколипознайомивсязГерманом.Відзначимо,щоранішеповідомлялосяпро списокз47осіб.

В тренді
Коли піде Путін і що писали про Нові Санжари в The Times: головні висловлювання тижня

ТакожнещодавноСБУпредставилаперехопленнярозмовиГермана,зякогоможназробитивисновок,щотерактивУкраїнізамовилаРосія.ПредставникСБУсказав:"Звертаюувагу,щонафрагментіаудіозаписуГерманпояснює,щоцязадачапоставленасамеросійською стороноюзметоюдестабілізаціїситуаціївУкраїні.Більштого,ГерманфактичновизнаєсеберосійськимрезидентомвУкраїні".

Крім того, стало відомо, як Росія готувалася до терактів в Україні. Германпідтвердив,щоРосіязбираласявлаштуватидестабілізаціюситуаціївУкраїнідо виборів,адляцьоговінмав намірзакупитине тількиавтомати,аленавітьпереноснізенітно-ракетнікомплексиіпротитанковікомплекси.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...