Меркель зараз узгоджує з Порошенком компромісний план Путіна і ЄС – Карасьов

23 серпня 2014, 14:19

Інна Оносова

Візит Меркель до Києва - це не лише демонстрація підтримки Німеччиною України, але і ключовий етап до мінської тристоронньої зустрічі, вважає експерт

Фото: Twitter / Петро Порошенко ‏

Фото: Twitter / Петро Порошенко ‏

Під часвізитуканцлераНімеччини АнгелиМеркельдо Києвавонаспробуєпогодити зпрезидентомУкраїниПетромПорошенкопланврегулюванняконфлікту,якийбудеобговорюватисяна зустрічівМінську.

Таку думкувкоментарі "Сегодня.ua" висловивполітологВадимКарасьов.

"ПіслявізитуАнгелиМеркельдо Києва маєбутивізитПетраПорошенка,ВолодимираПутіна ікерівництваЄСдо Мінська.ТомувізитМеркельдо Києва-це не лишедемонстраціяпідтримки НімеччиноюУкраїни,алеі ключовийетап,прелюдія домінськоїтристоронньої зустрічі.Очевидно,що уМеркельє компроміснийузгодженийз ВолодимиромПутінимплані зараз вонанамагаєтьсяпереконатиПетраПорошенка в тому,що цейпланприйнятнийдляУкраїни.Вонавкурсісправи тієїпозиції,яку займатимеВолодимирПутін.іпро узгодженняцього планузараз йдемова на зустрічізпрезидентомПетромПорошенком",-говоритьвін.

Карасьовзвертаєувагу,щоостаточне узгодженнякомпромісногопланубудевжена зустрічіу Мінську.

"Очевидно,щобуде узгодженняостаточнихпозиційУкраїнивженатристоронніхпереговорахуформаті "Європейськийсоюз -Митнийсоюз -Україна".Меркельзараз на боціУкраїни,алене рахуватися зпозицієюПутінавонатежне може",-пояснюєполітолог.

За йогословами, такийпланмирноговрегулюванняконфлікту передбачає,що ВолодимирПутінвіддастьДонбаспідконтрольукраїнськихбізнесменів,якімалитам впливзадовгодо приходу"ЛНР"і "ДНР".

"Будезапропоновано варіантповернутися до статусу-кво,якій існувавдо початку подійнаДонбасі.Путін повиненвідмовитисявідНоворосії,самопроголошених "ЛНР" і "ДНР",забираєдо Росії своїхгромадян,арештавмонтуєвнову,мирнувладанаДонбасі,яка багато в чомубудестарої.Донбасповернутьпідконтрольукраїнськихбізнесменів,якіконтролювалиДонбасдо Майдану,алевжебезсім'їЯнуковича.Цейваріант можевлаштуватий ПетраПорошенка,іВолодимираПутіна",-розповідаєКарасьов.Віндодав,щопитання Кримупідніматисяна зустрічі небуде.

Нагадаємо,канцлерНімеччиниАнгелаМеркельприбулаз візитом
до Києва. Крім зустрічізпрезидентомвона такожпроведезустріч з прем'єр-міністромАрсеніємЯценюкомта поспілкується змерамиКиєва,Донецька таЛьвова,атакожпредставникамикримськихтатар.

"У центріувагивсіхбесідперебуватименинішняситуаціявУкраїніі відносиниз Росією.Крімтого, йтиметьсяпро конкретні можливостіпідтримкиУкраїнивнинішній кризовійситуації",-повідомило напередоднівізитунімецькедиппредставництво.

Напередодні візитубагато німецькихЗМІвийшлиззаголовкамипро миротворчу місіюїхканцлера.Мовляв,самеу "фрауМеркель" є всішансипомиритиворогуючіУкраїниіРФ.Деякінаписали,щоМеркельбайдуже, чи образиться Путін на її візитдо Києва.

В тренді
Експерт пояснив, чому Україна сама повинна чинити опір агресії Росії

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти