Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Миротворці на Донбасі будуть не скоро: Марчук вказав на проблему

25 вересня 2018, 16:41

Можливе рішення Генасамблеї ООН ще не означає наближення миру в зону конфлікту

Миротворці ООН. Фото: JETTY

Миротворці ООН. Фото: JETTY

ПіслярішенняГенеральної АсамблеїООНпровведення миротворців на Донбас самамісіяз'явитьсянаукраїнській земліне ранішеніжчерез10місяців.

Про церозповівнабрифінгупредставникУкраїнивпідгрупіз питаньбезпекиТристоронньоїконтактноїнапереговорахвМінськуЄвгенМарчук,передаєтелеканал "112 Україна".

Вінпояснив,щомиротворчихвійськООНнемає,вонивесь часформуютьсяпідконкретнузадачу,адляпочаткуйдемоніторингситуації.

Реклама

"Далі на територію (конфлікту) направляється група для вивчення ситуації – що за територія, яка ситуація. Це вивчення має дати відповідь про чисельність миротворчого контингенту, щодо функцій – ясна річ, що це не може бути тією нісенітницею," охорона патрулів ОБСЄ" , ніколи в історії ООН такого не було. Далі вони визначають рівень небезпеки персоналу, який термін ротації. Після вивчення на місці потім приїжджає передова місія і розробляється бюджет. Паралельно з цим секретаріат ООН працює з країнами, які можуть на

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вінуточнив,щоякщоібудеприйнятонанинішнійсесіїГенасамблеяООНпозитивноїдляУкраїнирішення,тоде-фактомиротворцівиявлятьсянаДонбасіне меншеніжчерез10місяців,атоітрохи пізніше.

В тренді
Рада спробує звільнити Ємця та Уманського і призначити нових міністрів

Яквідомо,російськасторонаспочаткудомагаласятого,щомиротворціповиннідіятилишеналініїрозмежування;пізнішедопустилиможливістьїхвиходуідоукраїнсько-російського кордону,алевякості"охоронців"дляспостерігачівОБСЄ.В лютому президент РФ Володимир Путін пішов на поступки по Донбасу іпогодивсянарозміщення"блакитнихкасок"навсійтериторіїконфлікту,алезумовою,щоКиївдомовитьсяпро цезбойовиками.

Усвоючергу,українськасторона,якіраніше,наполягаєнавведеннімиротворцівнавсютериторіюконфлікту,втомучислінаукраїнсько-російський кордон,ізаявляє,щоне має намірувестипереговоризватажкамибойовиківпро розміщеннямісіїООН.

Також існує і "план Волкера" по Донбасу.СпецпредставникСШАпоУкраїніпід часпереговорівзпомічникомпрезидентаРФВладиславомСурковимобговорюєконкретніваріантивведеннямиротворцівнаДонбас.ПланиШтайнмаєраіМореляпровалилися,алетеперєнадіянаамериканськийваріантврегулюванняситуаціївУкраїні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...