Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На сайті Порошенка змінили текст повідомлення про припинення вогню в Донбасі

3 вересня 2014, 12:47

Новина трохи поправили

Сьогодні в прес-службі президента повідомили, що Путін і Порошенко домовилися про постійне припинення вогню в Донбасі.  Фото: AFP

Сьогодні в прес-службі президента повідомили, що Путін і Порошенко домовилися про постійне припинення вогню в Донбасі.  Фото: AFP

НаофіційномусайтіпрезидентаУкраїнибуло зміненотекстновинипро досягнення домовленостіміж ПорошенкоміпрезидентомРосіїВолодимиромПутінимпро постійнеприпиненнявогнювДонбасі.

"Результатомрозмовисталадомовленістьпро постійнеприпиненнявогнювДонбасі.Булодосягнуто взаєморозуміннящодо кроків,які сприятимутьвстановленню миру",-спочаткуйшлося вповідомленні.

Однакчерездеякий частекстбувзмінений.

"Результатомрозмовисталадомовленістьпро режимприпиненнявогнювДонбасі.Булодосягнуто взаєморозуміннящодо кроків,які сприятимутьвстановленню миру",- йдетьсявоновленомуповідомленні.

У тойжечас
прес-секретар ВолодимираПутінаДмитроПєсковрозкривподробицірозмовиросійськогопрезидентазПетромПорошенком.За словамиПєскова,президентиввеликій мірідомовилисяпро кроки, необхіднідляприпиненнявогнюнасходіУкраїни.

Нагадаємо,на зустрічівМінськуПорошенкоі Путінпровели зустрічтет-а-тет.Розмова тривалабільше двохгодин.Головноютемою обговореннястало протистояннянасходікраїни
.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...