Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Порошенко назвав своє головне завдання на Генасамблеї ООН

26 вересня 2015, 19:40

Київ повинен зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України, заявив президент

Петро Порошенко. Фото: AFP

Петро Порошенко. Фото: AFP

ПрезидентУкраїниПетро Порошенко заявляє,що основним завданнямукраїнських дипломатіві його особистов ходімайбутнього візиту доНью-Йорк,наГенасамблеюООН,буде зміцненняміжнародноїкоаліції на підтримкуУкраїни, а також використаннявсіх доступнихспособів для того, щоб Росіявиконувалавзяті на себезобов'язання в рамкахмінськогопроцесу.

"Ми повиннізміцнитиміжнародну коаліціюна підтримку України.Це те, в чомусьогодні Українапотребує,як у повітрі-міцністькоаліції, єдністьсвіту ісолідарністьз Україною",- заявив він.

У цьому ключіПорошенко зазначив, щоу нього вжезаплановано безлічзустрічейв ходівізиту української делегації доСША наГА ООН.

Реклама

Глава державипідкреслив, що Українабудевикористовувати будь-якуможливість іінструменти впливуна Росію з метоювиконання неювзятих на себе зобов'язаньв Мінську.

В тренді
Мир або стіна на Донбасі: всі подробиці підготовки "нормандської зустрічі"

"ЯкщоРосія небуде це робити(виконуватиМінськіугоди- ред.), тоу світової спільноти, углобальнійкоаліції на підтримкуУкраїни залишаєтьсядостатньо важелів, щобповернути Росіюза стіл переговорів ізабезпечити виконаннявзятих на себе зобов'язань", – підкресливПорошенко.

Нагадаємо, ранішеПорошенко заявив, що ситуація в Сиріїнагадалайомупочатоканексії Кримуі конфліктуна Донбасі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...