Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Порошенко в ООН "розібрався" з росіянами і прийняв від США бойові катери: головні новини тижня

29 вересня 2018, 12:04

А тим часом Росія продовжує нервувати через перегляд Києвом договорів про дружбу і по Азову


Порошенко отримав для України катери. Фот

Порошенко отримав для України катери. Фот

Головною подієютижня, що минаєстала участьпрезидентаУкраїниПетраПорошенкав73-йсесіїГенеральноїасамблеїООНвНью-Йорку,девінне тількивиступав,алеіпровівбезлічзустрічейіуспішнопринизивросійськихжурналістів.

Зустрічі Порошенка в Нью-Йорку

НаполяхГАООНпрезидентзустрівсязпредставникомСШАпоУкраїніКуртомВолкером,зякимобговорилиситуаціюнаДонбасі,звільненнязаручників.Окрему увагубулоприділеноспівробітництвувсферібезпекиіоборониміжУкраїноютаСША,атакожвзаємодіїнашляхуподальшоговпровадженняреформвнашій державі.Американськийдипломатпоінформувавукраїнськоголідерапро посиленнясанкційтискунаРФ.Крім того, Волкер передав Порошенку важливий історичний документ символічнудруковану копіюдеклараціїДержавногосекретаряСШАМайкаПомпеовід 25 липня2018 року,вякійчіткоінедвозначнозафіксованапозиціяСполученихШтатівАмерикищодоневизнаннянезаконноїанексіїРосійською ФедерацієюукраїнськогоКриму.

ТакожПорошенковНью-ЙоркузустрівсязпрезидентомПольщіАнджеємДудою.ЯкрозповівміністрканцеляріїпольськогопрезидентаКшиштофЩерскій,"Порошенкоповідомивпро нинішню ситуаціювУкраїні,щостосуєтьсявнутрішньоїполітики.ВінпопросивпідтриматипроцесреформвУкраїні,атакожподякував президенту(АнджеюДуді-Ред.) зайогословапід часзустрічізпрезидентом(США)Трампомпро "Північний потік-2",атакожпронеобхідність мирувУкраїнітавідновленнясуверенітетуУкраїнивмежах,визнанихвсвіті".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ПрезидентУкраїнивООНпровівзустрічзтурецькимколегоюРеджепомЕрдоганом.Лідерикраїнкрімобговоренняпитаньдвосторонньогоспівробітництваврізнихсферах,згадалипро російську агресію.Туреччинадалачіткийсигналнашій країніпро те,щопідтримуєтериторіальнуцілісністьУкраїни,атакожне визнаєросійськуокупаціюКримутадопомагатимеу відстоюванніправкримськотатарськогонародунапівострові.Порошенкотакожзакликавтурецькогоколегупосприятиу звільненніукраїнськихполітв'язнів.

Зазначимо, що загалом Порошенко на полях Генасамблеї провів 25 зустрічей зпрезидентами,представникамиіноземнихделегаційінайбільшихміжнароднихорганізацій.

Виступ Порошенка

Реклама

Очікувано президент України виступив перед світовою спільнотою із закликом ввести миротворчу місію ООН на Донбас. "Я впевнений в тому, що багатостороння миротворча операція з мандатом ООН з чіткою метою відновити суверенітет України та її територіальну цілісність можуть стати вирішальним фактором щодо припинення страждань (від російської агресії. – Ред.) українського народу. Ми виходимо з того, що немає кращого способу, ніж направити таку операцію під егідою ООН".

Порошенко зазначив, що Росія перетворила Крим у військову базу, яка загрожує безпеці всього Чорноморського регіону.АгресивнаполітикаРосіїразоміз зухвалимвикористаннямлетальноїзброїпідсилюєзагрозу,сказавукраїнськийлідер.

Він нагадав, як Путін відправив росіян на війну і кинув їх там, відмовляючись повертати на батьківщину. За його словами, всі українські пропозиції обміняти російських громадян, засуджених за злочини проти суверенітету і територіальної цілісності України, на політв'язнів українців – повністю ігноруються Росією. "Це черговий приклад безвідповідальності Росії: спочатку підбурювати і відправляти своїх громадян на цю війну (на Донбас. – Ред.), а потім просто кинути їх. Ось головна риса сучасної Росії – їм байдуже. Їм все одно на страждання, їм все одно на правду, їм все одно на закон. Вони думають, що їхня військова міць і статус в ООН дають на це право. Ми – ті, хто повинні довести, що вони помиляються. Ми – ті, хто повинні змусити їх не бути байдужими" .

Вціломуглавадержавиговоривпро російську агресіюпротиУкраїни,пояснював,чомунеобхідноввестимиротворцівнаДонбас,реформування ООН,щобРосія,що порушуєстатутиорганізації,не моглаветувативажливепитання.Читайтеповний текст виступу президента на Генасамблеї ООН.

В тренді
Від МВФ, Світового банку та інших структур Україна отримає 10 млрд доларів – президент

Як Порошенко "нарвався" на росіян в Нью-Йорку

ПрезидентУкраїни,прямуючивзалзасідань,зіткнувсявкулуарахГенасамблеїзросійськимижурналістами,якіспробувалипоставити йомупитаннящодопереговорівз миротворчоїмісіїнаДонбасі,протеотрималижорсткуівтой жечасважливувідповідь:"Ніякихінтерв'юросійськомутелебаченню,томущовифейк-newsіпоширюєтедезінформацію".Пізнішенавітьз'явилося відео, як Порошенко різко відповів російським журналістам.

Такожсталовідомо,щоукраїнськийлідерпомилковозайшовукімнатуросійськоїделегації,алевідразужвийшов.Цене залишилосябезкількостейвідофіційнихосібРФ.так, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зганьбився жартом про Порошенка, сказавши, що можливо, той шукав вбиральню.

Реклама

Скандальні угоди між Україною та Росією

ДиректорДругогодепартаментуСНДМЗСРФАндрійРуденкопідтвердив,щоМоскваотрималавідУкраїнинотупронепродовженняДоговорупродружбу і співробітництво.Вінсказав,щохочаданийдоговірмаврамковийхарактер,він"задавав тонвсім іншимугодам"."Українавирішила непролонгувативеликийдоговірзРосією,звичайно,мидужежалкуємопро це".

Також Руденко попередив щодо розриву договору по Азову. За його словами, денонсація Україною підписаного з Росією Договору про співпрацю по Азовському морю не пройде безслідно для жодної з цих країн. "Якщо вони приймуть таке рішення, це їхня справа. Природно, це спричинить певні наслідки і для України, і для Росії".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

В свою чергу Міністерство закордонних справ РФ в своїй офіційній заяві зробило випад на адресу Києва.РосійськідипломатиназвалиміфомросійськузагрозудляУкраїни,атакожвідреагувалинавиступПорошенказпосланням до Верховної Ради,надіїКиєваза договорамизРосією.

Передача американських катерів Україні

УСполученихШтатахАмерикивідбуласяурочистацеремоніяпередачі Україні від Берегової охорони США двох патрульних катерівкласу"Айленд"(Island)-DrummondіCushing.Нацьомузаходібув присутнійне тількипрезидентУкраїни,а йміністрзакордонних справПавлоКлімкін,посолУкраїнивСШАВалерійЧалий,командувачВМСУкраїни,адміралІгорВоронченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Порошенко в Балтіморі прийняв два американських катери,аМеморандумпро передачупідписаливіце-адміралБерегової охорониСШАМайклМакалістеріВоронченко.Післяцеремоніїкатери,якіпоставляютьсябезозброєння,будутьвідправленінадоопрацюваннявСША.Плануєтьсязамінитидвигуниівстановитисучаснісистемизв'язку.ВУкраїнуцікатериприбудутьдоосені2019 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...