Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Президент Франції: ЄС повинен думати не про військову допомогу Україні, але про припинення вогню

31 серпня 2014, 09:20

Росію закликають не поставляти більше зброю в Україну


Олланд відзначив важливість врегулювання конфл

Олланд відзначив важливість врегулювання конфл

ПрезидентФранціїФрансуаОлландпереконаний,що ЄСповиненшукатиполітичноговирішення кризивУкраїні.

"Щостосуєтьсявійськовоїдопомоги (Україні- ред.), топро що миповинні просити-про припиненнявогню.І це те,чогомипросимо у Росії:не поставлятибільше зброю",-сказав французькийпрезидентнабрифінгупозакінченню засіданняЄвропейської РадивБрюсселі.

Олландтакожвідзначив важливістьнадання гуманітарноїдопомоги регіонамсхідноїУкраїни,постраждалимвнаслідокросійсько-української кризи.

Яквідомо, 30 серпняпрезидентУкраїниПетроПорошенко,перебуваючивБрюсселі,заявивжурналістампро покращеннядвосторонньоговійськово-технічногоспівробітництваз низкою країн-членівЄС,зазначивши,що це питаннябудебільшдетальнообговорюватисянасамітіНАТОнаступного тижнявУельсі.Прицьому, українськийпрезидентвідзначив,що деякі країни-члениЄС готовінадатиУкраїнінелетальнузброю.

Франціюкритикуютьзапоставкидвохкораблівуправліннявійськовимиопераціямитипу"Містраль"РосійськійФедерації.Будівництво цихкораблівзакінчилосявтравні цьогороку,післячого російськіморякирозпочали навчання з їхвикористання.

Реклама

В тренді
Заміна Суркова на Козака: експерт дав тривожний для України прогноз
Дмитро Козак

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...