Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Росія хоче закріпити анексію Криму і захопити Азовське море – Британія в РБ ООН

26 листопада 2018, 19:29

Британці жорстко відреагували на дії росіян проти українських кораблів в Азові

РБ ООН. Фото: AFP

РБ ООН. Фото: AFP

БританіязасудиладіїРосіївАзовськомуморіізажадалазвільненнязахопленихукраїнськихморяків.Про цебулосказановзаявіпредставникаБританіїназасіданніРБООН.

"Росіївідомо,щопосутіїхпозиціяслабка.Томувонинамагаютьсягратинапроцедурі,апотімзображатизсебежертву",-булосказаноу вступномуслові.

ТакожБританіязасудиладіїРосіїізажадалазвільненняукраїнськихморяків.

"ТриваєпопраннясуверенітетуУкраїниіпринципів,наякихдієООН",-йдетьсявзаяві.

Британціприпускають,щоКримськиймістіускладненнясудноплавствавАзовськомуморіпокликанепослабитиукраїнськуекономіку.

"НеобхідновідкритивільнийпрохідКерченською протокою.Мибачилицюгрураніше.РФхочезакріпитисвоюанексіюКримуіпотійжесхемізахопитиАзовськеморе.Росіямає намірпосилюватинапруженістьвАзовськомуморііза власнимжевизнаннямвідкрилавогоньпоукраїнськимморякам.Це недіїкраїни,якапідтримуєстатутиООН".

ТакожБританіязастерегламіжнароднеспівтовариствовідполітикимовчазної згоди,через якуРосіяотримуєшанс"нав'язатиновуреальність".

В тренді
Гончарук назвав головну річ, яку зробив його уряд

Дивіться онлайн-трансляцію засідання РБ ООН по агресії Росії в Азові.

УсвоючергузаступникГенеральногосекретаряООНз політичних питаньРозмаріДіКарлозаявляла, що агресія Росії на Азові веде до ескалації. ЗаступникгенсекаООНзакликаєРосіюіУкраїнудомирного врегулюванняситуації.

Відзначимо,щона початкузасіданняРБООНРосіяпровалиласяпо Азовськомуморю.Напорядок денний булозалишеноросійськоїпитанняпоУкраїні,алечлениРадбезуне підтрималийого.

В свою чергу Росія в РБ ООН озвучила свою версію подій на Азовському морі. представникРосіїзазначив,щопіслятого,якРФзажадаласкликанняСБ,"західніпартнериспробувалипредставитиситуаціютак,нібийогоскликалаУкраїна".

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вАзові,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь". Ми показували відео, як корабель ФСБ РФ таранив український буксир.Післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималитриукраїнські моряки.Такожбувізахопленнятрьохкораблів-23морякавзаручниках.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...