Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Савченко застерегла Трампа від дружби з Путіним

4 грудня 2016, 07:12

На думку нардепа, якщо Захід не займе жорстку позицію щодо РФ, то може початися повномасштабне російське вторгнення, "яке закінчиться в Великобританії"

Надія Савченко. Фото: facebook.com/Savchenko.Nadiia

Надія Савченко. Фото: facebook.com/Savchenko.Nadiia

Жодна державасвітуне зможематитеплихвідносинзРосіїчерезповну неповагуРФдо демократичних прав.Таку думкувінтерв'юканадському телеканалу СВС висловиланароднийдепутатУкраїниНадіяСавченко,-передає "Укрінформ".

"Якщохтосьвважає,щоможематинормальні,теплівідносинизРосією,тодужешвидкозрозуміє,щонеможливоматитеплівідносиниз країною,якане маєпринципівіне поважаєдемократичніправа.НезабаромцезрозумієіТрамп",-сказалаСавченко.

На її думку,якщоЗахідне займежорсткупозиціющодоРФ,томожепочатисяповномасштабнеросійськевторгнення,"якезакінчитьсявВеликобританії".

Реклама

Засловаминардепа,самеслабкістьіспробипримиренняпривелидо початкуобохсвітовихвоєнвХХстолітті."Миповиннівідстоюватинашіпринципи.СаметакийтипполітикипризвівдоПершої та Другоїсвітовихвоєн.Необхіднонамагатисяпрогнозуватимайбутнє,щобзапобігтиподібним конфліктам.Якщоунас небудетакогодовгостроковогобачення-доведетьсязіткнутисязТретьою світовою війною",-підкреслиланароднийдепутат.

Нагадаємо,Канаданеодноразовозаявлялапро прагненнявідновитидіалогзРФ.На початку листопадавМосквінавітьвідбулисяпереговоризазачиненими дверимаміжкерівникомполітичноговідділуМЗСКанадиМаркомГвоздецькимізаступникомглавиМЗСРосіїСергіємРябковим,під часякихбулиобговоренірізніпитання,втомучисліукраїнське.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...