Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна повинна приєднатися до НАТО, але зараз до цього не готова – Чалий

12 вересня 2014, 21:13

 Другий варіант для України - угода з ядерною державою

Україна ще не готова вступити в НАТО

Україна ще не готова вступити в НАТО

Українаповиннастатичастиною загальноїпотужноїєвроатлантичноїсистемибезпеки,алепоки до цього неготова.Жодендоговірсьогодні не даєгарантій: безпека,якугарантувавукраїнській державіБудапештськийпротокол,більше не працює.Про цезаявивзаступникглавиАдміністраціїпрезидентаУкраїниВалерійЧалийна11щорічній зустрічіЯлтинськоїєвропейськоїстратегії (YES) у п'ятницювКиєві,передаєпрес-службафорумуYES.

"Мирозуміємо,щожодендоговір неможегарантуватинікомубезпеки,включаючиУкраїну.Єдина річ,якаможенамгарантуватибезпеку,це наша внутрішняєдність.Нуі такожмипокладаємосянанашихпартнерів,алемиповинніусвідомити,що безпека,якугарантувавнамБудапештськийпротокол,більше непрацює",-зазначивЧалий.

ДругийпрезидентУкраїниЛеонідКучма,якийбравучастьу дискусії,згадав,як він20років томупідписувавБудапештськиймеморандум.

"Рівно 20років томуяставпрезидентомУкраїниі підписавтодімеморандумвБудапешті,і в менетоді дійснобуластовідсотковавпевненість,щомиотримали дужехорошупарасольку.ПрезидентФранціїФрансуаМіттерансебе недужедобрепочував,япоїхавдо нього в готельпідписатипротоколпро приєднанняФранціїдо гарантії,вінсказав:"Молодий чоловіче,не віртеїм,вонивасобдурять.Яхочусьогодні цісловавимовити",-розповівКучма.

На переконанняЧалого,в України єдвашляхи,якіможутьгарантуватибезпекудержаві: угода зядерною державоюСШАабовступ доНАТО.

"Варіанти,якіябачу-двостороння угодазінаддержавою,зядерною державою,скажімозСША,алеСШАщене готові;друге – цеколективнаорганізація безпеки таоборони.ЗараздляЄвропи – цеНАТО,Українапросуваєтьсявцьому напрямку",-підкреслив заступник главиАП.

Водночас Чалийзазначив,що заразУкраїнане готовадо вступувАльянс."Але заразмине готові,тому щовНАТО неготові.Єдиний варіантдляУкраїни- статичастиною загальноїпотужноїєвроатлантичноїсистемибезпеки,алеце не означає,щомизараз до цьогоготові.Миповиннідосягтиспівробітництвазі ЗбройнимисиламиНАТО",-резюмуваввін.

Яквідомо,Будапештськиймеморандум-угодуміжУкраїною,США,Росією іВеликобританієюпро статусдержавиУкраїна.Угода міститьпункти,якінадаютьУкраїнігарантії їїсуверенітетута безпеки.

Нагадаємо,щодо ВерховноїРади внесенозаконопроектпро скасуванняпозаблоковогостатусуУкраїни.

Реклама

В тренді
"Свобода слова Савіка Шустера": медицина і розслідування резонансних справ

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...