Україна недостатньо приділяє уваги розвитку космічної галузі – космонавт Каденюк

3 грудня 2016, 20:37

Герой України підкреслив, що зараз космічна галузь працює в автономному режимі і сама виживає за рахунок виконання певних міжнародних програм і зобов'язань

Леонід Каденюк. Фото: NASA

Леонід Каденюк. Фото: NASA

КосмічнагалузьУкраїнипрацюєвавтономномурежиміісамавиживаєзарахуноквиконанняпевнихміжнароднихпрограмізобов'язань.Про церозповівжурналістампередвідкриттямВсеукраїнськогомолодіжногоаерокосмічногофоруму"Українакосмічна"першийкосмонавтУкраїни,ГеройУкраїниЛеонідКаденюк,передає УНН.

"Негативвтому,щоунасзанадтомалефінансування(космічноїгалузі-ред.).Більштого,якщовцьомуроцібулозаплановановбюджетіприблизно220 млнгрн,тонакінець жовтнянікопійки ненадійшловкосмічнугалузь.Тобтовони(кошти-ред.)вбюджетіначебто є,анасправдідержаванікопійкипокине виділила",-сказавКаденюк.

Віндодав,щозаразвладанедостатньоприділяєувагирозвиткукосмічноїгалузівУкраїні."Українаодназнебагатьохкраїн,якамаєповнийциклвиробленнякосмічноїтехнікивідпроектування,виробництвадозапускуіексплуатаціївпольоті",-уточнивКаденюк.

Вінпідкреслив,щозаразкосмічнагалузьпрацюєвавтономномурежиміісамавиживаєзарахуноквиконанняпевнихміжнароднихпрограмізобов'язань.

Якповідомлялося,вКиєвівідкриласяаерокосмічнавиставка.

В тренді
Призначення міністрів і програма Кабміну: онлайн-трансляція з Ради

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти