Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Українські" полки Путіна і повернення Криму і Донбасу: головні цитати тижня

7 липня 2018, 13:00

Як "похуліганити" президент Росії, чим загрожує перейменування полків і дивізій в РФ Україні і Заходу і кого Порошенко вважає кращим другом України - в дайджесті "Сегодня".

Донбас. Фото: архів

Донбас. Фото: архів

ПрезидентПетроПорошенкорозповів,якакраїна,на його думку,єнайщирішимдругомУкраїни,іякКиєвудомогтисязвільненняокупованихРосієюКримутаДонбасу,аекспертидетальноідотепнопрокоментувалиновувитівкупрезидентаРФВолодимираПутіна-вінприсвоїв низціросійськихполківназвизнатякомнаукраїнські,білоруськітанімецькітериторії.Головніцитатитижня, що минає-вдайджесті"Сегодня".

Крим повинен стати непідйомною ношею для Росії

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозакликавЗахідвикористовуватиміжнародно-правовімеханізми,щобдляРосіїокупаціяКримусталазанадтоважкою.

"У тойчас,якРосіяпосиленимитемпамимілітарізуетпівострів,відновлюючирадянськібазитаперетворюючиКримв"острівнесвободи",миповиннімаксимальноефективновикористовуватинаявніміжнародно-правовімеханізмидля перетворення окупованого півострова в непідйомну ношу для Москви", – заявив Порошенко.

Відзначимо, 18 червняЄвропейськийСоюзпродовживсанкціїувідношенніРосіїнарік.ПосолЄСвУкраїніХюгМінгареллізаявив,щоРосіябудеплатитивисокуцінузаанексіюКриму.

Яквідомо,КримбувнезаконноанексованийРосієювберезні2014року в результаті проведення"референдуму",невизнаногоніУкраїною,нісвітовимспівтовариством.ВерховнаРадаУкраїниофіційнооголосила20лютого2014рокупочаткомтимчасовоїокупаціїКримуіСевастополяРосією.МіжнародніорганізаціївизналиокупаціюіанексіюКримунезаконнимиізасудилидіїРосії.КраїниЗаходуввелирядекономічнихсанкцій.

Як зупинити Війну на Донбасі

Говоривнацьому тижніПорошенкоіпро методизвільненняДонбасу.Так,президентУкраїнипісляпереговоріввпрезидентомСербіїзаявив,щовиконанняумовМінськихугод-цеєдинийшляхдо закінченнявійнинаДонбасі.

"Мивпевненівтому,щочіткаімплементаціяМінськихугод,включаючипріоритеткомпонентабезпеки(припиненнявогню,відведенняозброєнняівиведення військРФ-ред.),єсьогоднібезальтернативним шляхом принесення миру на українську землю", – сказав Порошенко.

Нагадаємо,нещодавноПорошенконагадавпрезидентуРосіїВолодимируПутінупроМінськіугоди.Під частелефонної розмовизросійськимлідеромвінговорив,щопорабужепочативиконуватиМінськіугоди,іпояснивважливістьмиротворчоїмісіїнаДонбасі-зокрема,що"блакитнікаски"повиннібутинавсійокупованійтериторії.

Чим небезпечні "українські" полки Путіна

ПерейменуванняросійськихполківПутінимзвикористаннямназвукраїнськихмістта іншихтопопнімів-цесигналіУкраїні,іЗаходу,розповіввкоментарі"Сегодня"незалежнийаналітикВалерійСнєгірьов.

"Якщо далі думати, то це (росіяни – ред.) не тільки нам натякають. Наприклад,102механізованийполкставСлонімсько-Померанським.Померанія-це,вибачте,вжезахіднаНімеччина,"привітМеркель".400самохідно-артилерійськийполкТрансільванський-це"привітРумунії".Ну,і152-амотострілецькадивізія-Ідріцко-Берлінська",-розповівСнєгирьов.

В тренді
"Реальна політика з Євгенієм Кисельовим": чого чекати від Єрмака і хто піде проти Трампа?
Всьогобулоперейменовано11російськихполківідивізій.Експертзазначив,щоУкраїнастосуютьсячотириновихназвиросійськихполків:
  • 163-ийтанковийполкгвардійський-Ніжинський;
  • 6танковийполкгвардійський-Львівський;
  • 68полк-Житомирсько-Берлінський;
  • 933-й зенітно-ракетнийполк-Верхньодніпровський.
Крімукраїнськихміст,російськівійськові частининазвалиівчестьбілоруськихнаселенихпунктів.

Аналітиквзв'язкузвідновленнямстарихполківтадивізійвРосіїнавів прикладстворенняз'єднаньдлявторгненняСРСРвУгорщину,іпідкреслив,щотакікрокиз відновленнявійськовихпідрозділівзі станубаззберіганнябезумовноє"нарощуваннямм'язів".

"Тому неважливо,яквониназиваються,аважливоте,щовонивитяглипрапоризнафталіну,їхобтрусили,щобміль нез'їла.Ідо цих прапорівдодаличастини,повністюкадровані,тобтоукомплектованітехнікоюта особовим складом",-підкресливСнєгірьов.

Перейменування полків – хуліганство Путіна

Тему"українських"полківПутіна необійшовсвоєю увагоюівідомийросійськийжурналістіпубліцистОлександрНевзоров,якийзаявив,щотакерішенняросійськогопрезидентабуловідвертимхуліганством.

"Нічиміншим,окрімвідвертогохуліганства,ціперейменуванняв"Львівські"і"Ніжинські"пояснитинеможливо.Хочаяне розумію,ачого,власнекажучи,булогальмувати,чогобулообмежуватися?Якщовжепішов такийукраїнськийкрен,тотодітребабулоперейменувати Кантемировську дивізію в "Правий сектор",апарудивізіонівназивати"іменіЯроша",-зазначивНевзоров.

На його думку,кожному"новітньомуі середньому"російськомуозброєннютипуракетнихкомплексівівогнеметівтежвартодатиновіназви,пов'язанізіменамиукраїнськихполітиків.

"Ніхтожне розуміє,щоКремльпростовідвертохуліганить.Ішукалибтаємнісмисли",-додавНевзоров.

Найбільш щирий друг України

Тимчасом,президентУкраїниу своєму привітанніз нагоди дняКанадиназвавкраїнунайщирішимдругомУкраїни.

"В світі, напевно, немає більш щирого друга України, ніж Канада.Щастяіпроцвітаннявашій країні,вякійживутьпрекраснілюди!ЗДнемКанади!"-зазначивПорошенко.

Реклама

Відзначимо,Канадазбираєтьсявиділити4,65млн доларів на підтримкупрограмз підготовкиЗбройнихсилУкраїни.Крімтого13 грудня2017рокуКанадавключилаУкраїнудо контрольного спискукраїн,згідно з якимзнімаєтьсяобмеженнянапродажвогнепальноїзброї.Такесміливерішенняканадськогопарламентусвого часупіднялобурюістерикивРФ,депрогнозувалиескалаціюконфліктунаДонбасі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...