Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У ББП розповіли, що тепер чекає Савченко у Верховній Раді

16 грудня 2016, 17:46

Іонова припустила, що, швидше за все, щодо Савченко буде прийнято рішення, яке всіх влаштує

Надія Савченко. Фото: AFP

Надія Савченко. Фото: AFP

ВерховнаРада небудеголосуватизавиключеннянародногодепутатаНадіїСавченкозделегаціївПарламентськійасамблеїРадиЄвропи,томущоєіншіваріанти.Таку думкуввисловилазаступникчленапостійноїделегаціївПАРЄ,народнийдепутат("БлокПетраПорошенка")МаріяІонова,повідомляє "112 Україна".

"Спочаткузацемає проголосуватикомітетзакордонних справ.Вінбудезбиратисявсереду.Якщоцебудевпорядку денному,то,ядумаю,щобудедискусія,івонипісляобговоренняприймуть рішення.ЩостосуєтьсяНадії,товонайшлавделегаціюокремою постановою,томузаразунасбудерізноробочазустріччленівделегації.Яне виключаю,щобудеіобговоренняцьогопитання(винятокСавченкозі складуделегації,-ред.)",-зазначилавона.

ПрицьомуІоноваприпустила,що,швидше за все,щодоСавченкобудеприйняторішення,якевсіхвлаштує."Мибудемопояснюватисвоюпозицію,Надіятакожбудепояснюватисвоюпозицію.Яне думаю,щобудеякесьголосування(ВерховноїРади,-ред.).Ядумаю,будерішення,якевсіхвлаштує.Єваріанти,їхобговорюють,єіншіможливості",-сказалавона.

Реклама

Відзначимо,ранішенардепВіталійКупрійзаявив,щоРадаповиннарозглянутипитанняпро виключенняСавченкозі складуукраїнськоїделегаціївПАРЄчерезпроведеннянеюпереговорівзбойовиками.

НапередодніСавченковиключилизі складуфракції"Батьківщини".

В тренді
"Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном": гість – Михайло Саакашвілі

Нагадаємо,днямисталовідомо,щоСавченковМінськутаємнозустріласязватажками"ДНР"та"ЛНР".

СлужбабезпекиУкраїни(СБУ)заявила,щоця зустріч небулаузгодженою.СавченковикликаливСБУнадопит,девонапідтвердилафакттакихпереговорів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...