Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У найближчий рік Путін міцно візьметься за Україну: Тимчук розповів про тактику Кремля

29 червня 2018, 05:14

Москва буде робити ставку не на бойові дії на Донбасі - у неї інший план, зазначив нардеп


Володимир Путін. Фото: прес-служба&

Володимир Путін. Фото: прес-служба&

Втручання Росії в українські вибори буде тотальним, аметаМоскви-черездестабілізаціюситуаціївУкраїнідомогтисяприходудовладипрокремлівськогокандидата.

Реклама

Таку думку висловив "Апострофу" координаторгрупи"Інформаційнийопір",народнийдепутатДмитроТимчук.

В тренді
"Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном": гість – Михайло Саакашвілі
На його думку,Москвабільшеробитьставку ненабойовідії,анавтручаннявпередвиборнукампаніювУкраїні,якастартуєвосени.ЗможливостямивпливатинапроцесиКремльпіденадестабілізаціюситуації.

"Їх перша стратегічна лінія – домогтися приходу до влади в Україні проросійських сил, відповідно, тоді всі проблеми Кремля взагалі вирішуються. Вони будуть вести переговори з лідерами тієї ж президентської гонки. З тими з них, з ким Москва зможе домовитися, і які навіть можуть нами позиціонуватися як цілком проукраїнські і патріотичні. Ці кандидати намагатимуться за якісь дивіденди, шляхом якогось торгу отримати лояльність до себе з боку Кремля, а Москва буде домагатися якихось цілей по Донбасу", - сказав Тимчук.
Після"перемогиКремля"наукраїнськихвиборах,ОРДЛОзалишатьУкраїнуіповісятьвсіпроблемирегіонунаКиїв,аконтрольбудеуМоскви.

"Це політична лінія", – пояснив нардеп.

А ось з якою тактикою прийде Москва на українські вибори – все буде традиційно і в стилі Путіна.

"Під час передвиборної кампанії ми можемо очікувати активізації різних протестних акцій, які будуть організовувати лідери різних так званих опозиційних політичних сил, блокування Верховної Ради, Кабміну, держустанов і так далі. І як раз на цьому тлі у нас спрацьовує "свята" тактика Москви, яку ми спостерігали останні два роки – підтримувати протестні акції, влаштовувати провокації, в тому числі силові, з тим, щоб максимально дестабілізувати ситуацію всередині України", – підкреслив політик.

Російський політолог Андрій Піонтковський розповідав
, коли Путін візьметься за Україну. Зайогословами,РосіяможепочатиновуагресіюпротиУкраїни,алеМоскванаціленанапередвиборнукампанію,якастартуєзосені.Томувідразупіслячемпіонатусвіту зфутболуРФнавряд чипіденаескалаціюконфлікту.
Усвоючергузаступникміністраз питаньтимчасовоокупованихтериторійівнутрішньопереміщенихосібУкраїниГеоргійТукарозповідав,количекатиновоїагресіївідРосії.Вінпояснив,вякиймомент Україна буде найбільш вразливою для атаки Путіна.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...