У Перу російський турист напав на "співаючого далекобійника" через футболку з Путіним

25 грудня 2016, 06:48

Американець українського походження Вадим Дубовський повідомив, що росіянин намагався купити у нього футболку з написом "Путін х ... йло", а потім просто порвав її

Російський турист порвав футболку "співаючому далекобійникові" Вадиму

Російський турист порвав футболку "співаючому далекобійникові" Вадиму

Американець українського походження, "співаючий далекобійник" Вадим Дубовський, який перебуває на відпочинку в Перу, розповів, що в місті стародавніх інків Мачу Пікчу у нього сталася сутичка з російським туристом через його футболку з написом "Путін – х ... йло". Про це він написав у Facebook.

Дубовський повідомив, що його футболка "впала смертю хоробрих", а росіянин був затриманий поліцією за напад. Він розповів, що росіянин поцікавився, чому американець носить таку футболку. Потім спробував пояснити, що Дубовський нічого не знає про ситуацію в Україні. Коли йому сказали, що недавно були в Україні, той заявив: "Ви, українці, Європі підлизуєте, а там всі – під ... ри!
"


Буйномуросіянинупорадилийтисвоєю дорогоюіне заважатилюдямвідпочивати.Тойпогодився,алепопросивпродатийомуфутболку.Колийомувідповіливідмовою,зажадавзнятиїї.АвякийсьмоментсхопивДубівськогозаверхнійкрайфутболкинашиїісильносмикнувназад,повалившитогонакам'янубруківку.

Реклама

"Трісктканини,матюкиросійського "Вані" ітупітвтікачаВсетривалосекундипівтори-дві,не більше.Янавітьне встигзлякатисяпадіннязі сходів.Тишузміниликрикитуристів,якіговорять різними мовами, вони запитували,чи в порядкуя",-розповіввін.

15622459_1833780600195059_2982827553034837492_n_01

facebook.com/vadim.dubovsky

Далекобійникрозповів,щооточуючимпояснилисутьтого, що сталося."Яледве встигнадітизвичайнуфутболкузкороткимрукавом,якдо насприбігодинзохоронцівісказав,щовонизловилинападникаівикликалиполіцію.Співробітникикомплексубачили,яквіннапавнамене.Намслідйтизаним,щобпояснитивсеполіцейським",-продовживвін.

В тренді
Білл Гейтс відхрестився від чипування, а Дональд Трамп похвалив сам себе: головні висловлювання тижні

Реклама

Вінзазначив,щозатриманийросіянинвідразуспробувавзапропонуватиїмгроші.Зацей часдружинаДубовськогопереказалаадміністраторамкомплексувсюісторію,"паралельнопояснившисутьконфліктуміжРосієюіУкраїною",атакожрольПутінавцьомуконфлікті.Затриманийросіянин,за словамиДубовського,нінаодній зєвропейськихмовне говорив.

"Охоронці,всвоючергу,розповілинам,щозвернулинаньогоувагу,такяквін...поводивсядивно,апризатриманні та обшукувонивиявилиуньогобілийпорошок.Черезпівгодинивполіцейській дільниціусуб'єктабуввилученийросійськийпаспортізворотнийквитокнапоїзддоКуско.Намбулозапропонованозалишитисягодининадва-три,якщомихочемодомогтисясправедливості,такякполіцейськимпотрібнобулозв'язатисязросійськимконсульствомізнайтидлясуб'єктаперекладача",-розповіввін.

Американськийукраїнецьрозповів,що,"подивившисьналисупереляканупикусуб'єкта,який бурмотівщосьпроте,щопотрібнобутидобрішими,іщоможнабулобвсезалагодитивресторані",вінздружиноювирішив,щотролінгвдався,івідправивсянавокзал.

Дубовськийвідомийтим,щонасвоємуканалівYouTubeпублікуєпісніза мотивамипопулярнихрадянськихпісень,змінюючиїхтекст.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти