Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Озброєні люди не пускають спостерігачів на 50-й округ

27 жовтня 2014, 00:58

Спостерігачам заборонили знімати і змусили видалити вже відзняті файли

Наблюдателей не пускают на округ. Фото: AFP

Наблюдателей не пускают на округ. Фото: AFP

ПредставниківЗМІ таофіційнозареєстрованихспостерігачів недопускаютьназасіданняокружноївиборчоїкомісії№50,розташованоїу мКрасноармійськ,Донецькоїобласті.Якповідомляютьочевидці,наданиймоментбудівля,де розташованаокружнакомісія,оточенаозброєнимилюдьмивкамуфляжіібалаклавах.

Засловамиспостерігачавід "Опозиційногоблоку" КостянтинаБондаря,якийофіційнозареєстрованийдляроботинаокрузі50,врайоні19:00наділянку№54даногоокругу,в приміщення,депроходилоголосування,увійшличетвероозброєнихлюдейвкамуфляжіібалаклавах.Спостерігачеві, за йогословами, який здійснюваввідеозйомку,одинз цихлюдейзаборонивзніматиізмусиввидалитивжевідзнятіфайли.Виборців,що знаходяться в приміщеннідляголосування,атакож членівкомісії таспостерігачів,вивеливвестибюль,девони перебувалипротягомп'ятихвилин.Невідоміприцьомуперебуваливприміщеннідляголосування.

"МисталисвідкамисправжньогоППдлянашогоокругу.Викликаєособливустурбованість те,що50-йокругодинз небагатьохвДонецькійобласті,вяких виборивідбулися.Жителірегіону незлякалисяпогрозвідозброєнихлюдейіблизькостівійськових дій івисловилисвоюволю,віддалиголосизакраще майбутнєнашої країни.Миповиннізробитивсеможливе,щоб обставиницьогокричущого порушеннябулирозслідуванівідповіднимиорганами,аті,хтодопустивтаке порушення,-відповілипередзаконом",-підкресливБондар.

Спостерігачпідкреслює,щовиборчезаконодавствоУкраїнигарантує,що в одній зфінальнихстадійвиборчогопроцесу -контроліреєстраціїрезультатіввиборівнавиборчих дільницяхвокружнійкомісії -можуть братиучастьпредставникипреси таофіційнозареєстрованіспостерігачі.

"ЗаконУкраїни "Про виборинароднихдепутатівУкраїни" гарантуєвідкритістьіпрозорість проведеннявсіхетапіввиборчогопроцесу.Прицьомунаокрузі№50булапротизаконнообмеженасвободапересуванняжурналістіві спостерігачів,якібулинасильнозаблокованівзакритомуприміщенні.Аправоохоронніоргани,якізобов'язанізабезпечуватидотриманнязаконодавствоУкраїни,фактичносприялиданому порушення,контролюючивхідвокружкомі недопускаючитудинікого",-зазначаєКостянтинБондар.

Реклама

В тренді
Рада спробує звільнити Ємця та Уманського і призначити нових міністрів

Всі подробиці в спецтемі Фальсифікації виборів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...