Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Вступ України в НАТО поки неможливий – Ішингер на YES

16 вересня 2017, 17:14

Свого часу для країн-кандидатів до вступу в НАТО був розроблений простий тест, який Україна може приміряти до себе

Вольфганг Ішингер. Фото з відкритих джерел

Вольфганг Ішингер. Фото з відкритих джерел

ВступУкраїнивНАТОнеможливийдоприпиненнябойовихдійнаДонбасі,вважаєголоваМюнхенськоїконференціїз безпеки,старшийпрофесорШколиуправлінняГерті,членРадиYESВольфгангІшингер.

"Яне бачунагоризонтіжодноїможливості,щобвсі члениНАТОпроголосувализавступУкраїни-немаєшансівпокиу вашійкраїнізвучатипостріли.Вибачте,алецеправда.Людибудутьналякані, що безпосередньоабоопосередкованостанутьучасникамицьогоконфлікту
", – сказав вінна14-тійщорічнійзустрічіЯлтинськоїЄвропейськоїСтратегії(YES),організованій ФондомВіктораПінчука.

Вольфганг Ішингер додав, що свого часу для країн-кандидатів до вступу в НАТО був розроблений простий тест, який Україна може приміряти до себе.

"Ми розробили такий триступеневий тест. Перше питання – ми впевнені, що країна-кандидат об'єднана в бажанні стати членом НАТО, є ризик, що вступ в НАТО розділить цю країну. Друге – впевнені, що серед членів НАТО консенсус, що все добре. Третє і ключове – чи ми впевнені, що запрошення саме цієї країни зміцнить європейську і євроатлантичну безпеку", – сказав він.

На думку Вольфганга Ішингера, Україні такий тест пройти поки не вдасться.

"Якби ви зараз застосували цей тест до України, то не отримали б три позитивні відповіді. Можливо, ви б отримали два знаки запитання. Якщо зараз членам НАТО запропонувати всерйоз розглянути питання вступу України в Альянс в найближчі місяці, або роки – тут би не було єдності. Звичайно, ключова проблема – конфлікт, це б підштовхнуло дуже багатьох членів НАТО сказати: якщо ми приймаємо Україну, то одночасно отримуємо проблеми з Росією!", – підсумував він.

У свою чергу Арсеній Яценюк заперечив: "Спробуємо провести такий тест. Перший – підтримує українське суспільство вступ в НАТО? Так! За останніми опитуваннями переважна більшість підтримує вступ до НАТО, а досягти 100% по будь-якому питанню в світі – неможливо. Друге питання – це принесе додаткову стабільність і безпеку членам НАТО? Відповідь – так! Україна поліпшила стан свого війська, Україна – єдина країна в світі, яка стримала регулярні війська РФ. Ми б'ємося за свою незалежність і вашу безпеку", – сказав він.

Екс-прем'єр України зазначив, що говорити, ніби з прийняттям України в НАТО, Альянс отримає проблеми з Росією – некоректно. "Шановні, у вас вже є проблеми! Вони втручаються у ваші вибори, вони підкуповують журналістів і політиків, збивають МН-17, проводять кібератаки. У ваших інтересах прийняти Україну в НАТО – чим більше ми, тим сильніше!", – сказав він.

Реклама

Ранішепід часвиступунаYESпрезидент Петро Порошенко заявив, що Україна стала щитом для Європи, і платить високу ціну заради входження в європейське суспільство.

Ялтинськаєвропейськастратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.
МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...