Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Боротьба перед виборами в Дніпропетровській області: Влада нова – методи старі

18 жовтня 2014, 19:41

В Дніпропетровській області нападають на агітато

В Дніпропетровській області нападають на агітато

Слідомзапереділомсфервпливуврегіонізатиждень довиборівдніпропетровськівлади,схоже,вирішилипрочиститидоріжку"своїм",усунувшиконкурентів.Причомунезважаючина те,щовкраїніоголошенийкурснаоновлення,використовуються методиборотьбище кращі,ніж у минулічаси. ТакзаступникДніпропетровської ОДАГенадійКорбан,судячи з записів,відкритопопросиву радникаІгоряКоломойськогоМиколиКолесниказа допомогоюкомбатабатальйонуНацгвардії"Дніпро-1" ЮріяБерезиорганізуватинападнаодного злідерів"Опозиційногоблоку" ОлександраВілкула інаказаввнецензурнійформі "спиляти"білбордиз політичноюрекламою"Опозиційногоблоку"врегіоні.Таківисновки можназробити,прослухавшидвіаудіозаписителефонної розмови,що з'явилисявмережі.Прокуратурапообіцяларозслідуватисправу.Записшокує: у жоднійцивілізованійкраїнісвітунеможливоуявити,щобчиновникабополітиквживавподібні формулювання...

СХЕМА.  Нечесні методиборотьбизадепутатськікріслакандидати та їхніопонентивикористовуютьпід час кожноївиборчоїгонки.Побиття, підпалиофісівімашин,скандальнаантиреклама,зведення особистихрахунків-схемиз минулого,які, мабуть,не хочутьзабуватинібитонові політики. Головна відмінністьнинішніхпарламентськихвиборів- війнанаДонбасі.Партійнілідеривпрохіднучастину своїхсписківвключиликомбатіввідомихбатальйонів-щобголосівпобільшенабрати.І використовуватикомбатівдлянечеснихметодівборотьбизадепутатськікріславельмизручно.Адже,за словамиекспертів,вочах народувони -герої,їх незакинуть.

Схеманагадує "чесну"боротьбуза голосив90-і.Тількитодікандидатиробиливсюбруднуроботурукамибандитів."Беззаконнятриває.Вимкнули"34канал" у Дніпропетровську тателеканал"Рудана" у КривомуРозі,вивезлинацвинтар іпобилихлопцяагітатора,побилині в чомуневиннихлюдей,якіклеїлиборди.Намагалися штурмуватиміськвиконкомвКривомуРозі...Щодалі?Почнутьвбиватиопозиціонерів?!Кудидивитьсяпрезидент?Кудидивитьсяуряд?",-сказав ОлександрВілкул.

Реклама

МОВЧАТЬ.  ПокипідлегліКоломойського непідтвердилиі неспростували,щоз'явився вмережітелефонна розмовадійсно була.Але подібніобурливіметодиборотьби зопозицієютривають.ТаквчоравМиколаєві щеодного злідерів"Опозиційногоблоку"НестораШуфричазакидалияйцями,апрапори партіїспалили. У керівництва"Опозиційногоблоку"є приводивважати,що в цій акціїмоглибутивикористанібійцібатальйону"Азов"."Щенавесніпрогнозувалося: призначеннядеякихолігархів,яких свого часупідозрюваливрейдерськихсхемахта гріх-не приведені дочого хорошого.Сьогоднімибачимо,якчерезколінонамагаютьсяламатигромадську думку,впливатиназмінивполітичномуландшафтіДніпропетровщинита іншихобластей (історія зШуфричемвМиколаєві -Авт.)",-заявивполітологКостьБондаренко.

В тренді
Бойовики знову вдарили по позиціях ЗСУ на Донбасі: де було "гаряче"

РЕЙТИНГИ.Випадкипублічноїрозправиі нападунакандидатів"Опозиційногоблоку"почастішалипісляпоявисвіжихданихсоцопитувань.За данимиЦентрусоцдосліджень"Софія" за підтримкиУкраїнськогоінститутусоцдослідженьім.Яременка" за "Опозиційнийблок" готовіпроголосувати7,4% українців.Тобто,у партії євсішансиподолати5% прохіднийбар'єр.ПричомунаДніпропетровщині,за данимисоціологів,підтримканаселеннямБлокунемаленька. І невипадково,адже ОлександрВілкулбувдепутатамДніпропетровської облрадиігубернаторомрегіону.На думкуполітологаВолодимираКарасьова,появавмережізаписівтакихтелефоннихрозмов незавадить"Опозиційному блоку": "Теперзавжди можнавсудовомупорядку оскаржитидіїмісцевихвластей".

КОНКУРЕНТИ.РадникІгоряКоломойськогоМиколаКолесникхочепройтивРадунавиборахпо33округувКривомуРозі."Крімусього іншогоназаписителефонної розмовиголос, схожийнаКолесника,обіцяєрозібратисяз трьомасвоїмиконкурентамипо округу.Є великапідозра,що самеконкурентиКолесникаізлиливмережуця розмову", - вважаєполіттехнологТарасБерезовець.Постраждаввіднечеснихметодівборотьби ікандидатвідБлокуПетраПорошенкаКостянтинУсов: у нічнап'ятницюпередпоявоювмережізаписівтелефонної розмовиКолесникаіКорбанавофісіБлокупрогриміввибух.ТарасБерезовецьвважає,що це можебути також пов'язаноз "розборками" конкурентів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...