Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Як підготувати оригінальний подарунок на Новий рік: креатив і хендмейд

17 грудня 2016, 12:33

Анастасія Жукова

Іграшка ручної роботи обійдеться в 150 -400 грн, а мішечок солодощів потягне на 90 грн

Дніпряни створюють незвичайні презенти для близьких, вибираючи майстер

Дніпряни створюють незвичайні презенти для близьких, вибираючи майстер

Напередодні новорічних свят дніпряни почали перейматися питанням вибору креативних подарунків для друзів і близьких. "Сегодня" з'ясувала, як в Дніпрі підготувати оригінальний презент і не втратити гаманця.

Традиційно вітрини магазинів перед святами рясніють презентами на будь-який смак, але багатьом городянам перспектива просто придбати в подарунок якусь річ здається занадто тривіальною. Саме тому в передсвятковий час в місті проходить безліч майстер-класів з виготовлення подарунків своїми руками, де під керівництвом майстра можна виготовити буквально все – від м'яких іграшок, прикрас, виробів в техніці декупаж до солодких презентів
.

15230681_1527101893972866_5708096456099018647_n_01

Ілюстрация: facebook.com/jhanna.komanch

Реклама

"Усуботумивчиморобитиноворічніособливіошатніброшки,потімунасвжезапланованімайстер-класизі створенняноворічнихіграшокта декору,шпильокіметеликівдлядіток,декоративнихподушок.Будемовчитистворюватиім'якихіграшковихпівників,аджецесимвол2017 року,-розповідаєвикладачзмайстерніподарункаОльгаДиченкова.-Вартістьзанятьваріюєтьсявід150до400грн,алевсі матеріалиприцьомувключенівціну,тобтозацігрошілюдиотримуютьвжеповністюготову,унікальнуріч,створенусвоїмируками".

Взявши участьвподібнихзаходах,дійсноможнапристойнозаощадити.Наприклад,намайстер-класізі створенняшпильокіметеликів,вартістьякогостановить200грн,підкерівництвомфахівцяучасникистворюютьдовосьмишпильокідва-триметелики,тобтоодинподарунокобійдетьсяблизько20грн.Крімтоварівсвоїмируками, популярністю користуютьсяексклюзивнісолодощі,якітакожможутьдозволитисобінавітьті,чийбюджетобмежений.

В тренді
На Донбасі не вщухає ворожий вогонь: де було "гаряче"

novyy_god_rozhdestvo_pechene_sladosti_snezhinki_podgotovka_35984_2560x1600_01

Ілюстрация: WallpapersCraft.ru

"НацейНовийрікзамовленьвдваразибільше,ніжбуломинулого разу,томумирозширилиасортиментподарунковихнаборів,-розповідаєзасновницядомашньоїарт-кондитерськоїАннаМельникова.-Єнаборчикивід90грн,вякийвходитьрозписногопряник,паразефірок,еклерікарамельручноїроботи.Солодкечастоберутьнаподарункидітяміколегам".

Умісцевомуінтернет-магазиніподарунківкажуть,щозараз-бумнанезвичнооформленекухонне приладдя,милоручноїроботиіоригінальнуканцелярію."Унасдобрерозбираютьрізнінаборидляспецій,невеликікухоннітаймери,забавніформочкидляяєчніільоду.Аосьбанальнічашкиікелихиберутьвсеменше",-розповідаєменеджерінтернет-магазинуЄвгенЗенькович.
Насувеніригородяниготовівитратитидо 1000грн."Меніпривітатипотрібнобагатьох,томузупинилавибірвідразунадекількохмайстер-класах:будувчитисяробитиароматичнісвічки,оригінальнішкарпеткиіялинковііграшки",-говоритьдніпрянкаАннаГорваль.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...