Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна і Німеччина реалізують масштабний спільний проект з дуальної освіти

2 квітня 2019, 21:33

Дуальна освіта для студентів - можливість попрацювати на сучасному обладнанні

Україна і Німеччина реалізують масштабний спільний проект Екзам Дніпро. Українські роботодавці навчають студентів і учнів училищ безпосередньо на підприємствах.

Багато студентів, які роками сидять за підручниками, після навчання повинні знову вчитися на підприємстві, кажуть наставники. Тому дуальна освіта, коли студенти, ще не отримавши дипломи, можуть йти на виробництво за досвідом – хороша можливість опанувати професію.

Рівень підготовки фахівців для промислових підприємств має значення. Українські роботодавці не задоволені рівнем кваліфікації молодих фахівців. Одна з причин – недостатньо практики. У навчальній програмі про новітнє обладнання часто немає ані слова. Тому дуальна освіта для студентів – можливість попрацювати на сучасному обладнанні. На такому навчанні основний акцент німецько-українського проекту в даний час реалізується в Україні.

Ефективно приєднатися до системи дуальної освіти українським підприємствам допомагає іноземна організація роботодавців NORDMETALL. Вона підготувала п'ять фахівців-експертів. Серед них – представник одного з найбільших роботодавців України – ДТЕК. Компанія соціально відповідальна, тому в період змін системи освіти стала партнером суспільства. Фахівці, які пройшли підготовку, будуть впроваджувати систему дуальної освіти на різних українських підприємствах

"ДТЕК, звичайно, почувши, що якщо є такий проект, така можливість реалізувати у себе систему утримання і підготовки, надійної підготовки кваліфікованих кадрів, звичайно включився в цей проект. Ми вийшли за рамки регіонального проекту, ми поширюємо експертизу і хороший досвід по території всієї Україна ", – говорить Інна Осадчук, менеджер Академії ДТЕК.

В тренді
"Накривають квадрати, як у 2015": реакція політиків та експертів на атаку бойовиків

Роботодавці вже готують пропозиції, як змінити українське законодавство, щоб дуальна освіта стала доступною. Чим більше молодих фахівців будуть вчитися не тільки за партами, а й на виробництві, тим вища якість їхньої підготовки.

Раніше повідомлялося, що компанія ДТЕК підтримує професіоналів і любителів у спорті.

Також ми писали, що випускниця "Енергоефективної школи" навчилася зберігати природні ресурси і залучає до цього рідних.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...