Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Активна фаза йшла три тижні: волонтер розповів, як ЗСУ звільнили селище в Луганській області

1 липня 2018, 16:39

"Самооборона" зі складу резерву командувача ООС кілька днів тому остаточно залишилася в селищі і зміцнила позиції

Фото: Facebook Богдан Днепров

Фото: Facebook Богдан Днепров

Стали відомі подробиці операції українських військових по звільненню селища Золоте-4 (ПартизанськеПопаснянськогорайонуЛуганськоїобласті).

ПронихрозповівволонтерзХарковаРоманДоникнасвоїй сторінцівFacebook.

Зайогословами,активнафазаопераціїЗСУтриваламайжетритижні.Атимчасомбойовикинеодноразовозаявляли,щовзялипідконтрольтоміст,поякомупроходитьдороганаПервомайськ,тосаме селище.

"І Золоте-4, і раніше звільнена силами самооборони Катеринівка (в яку на опорник, через пару днів після звільнення, приїжджав Порошенко), до недавнього часу вважалися "сірою зоною", – пише волонтер.

Доникрозповів,щоблизько300місцевихжителівзякихмайже40дітейшкільноговіку,щоднязмушенібуливідчуватинасобівсіпринади"сіроїзони".

"Відсутність медичного і соціального забезпечення, органів влади. Щоденні огляди і перевірки на блокпостах. І, звичайно, відсутність будь-якої впевненості в завтрашньому дні. Селище знаходилося безпосередньо на лінії зіткнення", - говорить волонтер.

Вінпояснив,що"Самооборона"зі складурезервукомандувачаООСкількаднівтомуостаточнозалишиласявселищіізміцнилапозиції
.

000_04

Реклама

"Селище повністю взяли під контроль. При цьому жодне з положень мінських домовленостей порушено не було. Просто для мирного населення була створена зона умовної безпеки, а для військ, які вийшли на околиці селища,"смуга забезпечення". Зараз це так у Наєва називається. Негоже нашим військам ризикувати і забезпечення по сірій зоні тягати", -додав Доник і опублікував фото українського прапора, вивішеного в Золотому-4.

В тренді
Одеса після урагану: "моржі", чайки і відступ моря (фото)

01_48

Нагадаємо, два місяці тому ЗСУ звільнили від бойовиків селище Південне (Чигарі) під Горлівкою Донецької області.

Такожнагадаємо,щовкінці2017гопідконтрольукраїнськихвійськовихперейшлиселищаТравневеіГладосове,розташованіназахідномуфасіСвітлодарської дуги.

Ана початку червня2018року КабінетміністрівУкраїнивиключив Гладосове і Травневе Донецької області і Новоолександрівку Луганської області з переліку окупованих населених пунктів , натериторіїякихорганидержавноївладитимчасовоне здійснюютьсвоїповноваження.

Всі подробиці в спецтемі Врегулювання на Донбасі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...