Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Донбас сьогодні: нові бої і склад зброї у родича Януковича

11 липня 2014, 17:18

Зайцев Василій

Бойовики розташовують бойові позиції в густонаселених районах

У Дзержинську почалися бойові дії. Фото: AFP

У Дзержинську почалися бойові дії. Фото: AFP

Суспільно-політична ситуаціявобластістабільнонапружена.Про це "Сегодня"завили вдепартаментіз питань внутрішньоїполітикиоблдержадміністрації.

"У Дзержинськупочалисябойові дії. Здійснюється обстріл містаз важкої артилерії.Робота підприємствпереведенанааварійнийрежим.Гірниківвиводятьнаповерхню",- розповідаютьчиновники.

У Донецькубойовики"ДНР"обстрілювалипозиціїукраїнських силовиківв аеропорту.БійцямиВСУштурмбув відбитий.У зв'язку з тим,що5-тикілометровазонанавколо аеропортузалишається небезпечною,обмежено рухміського транспорту вцьому районі.

В Артемівськомурайоні,за данимиРНБО,підрозділиАТОстворилинову мережублокпостів,змусившибойовиків"ДНР"тікати з міста.В даний часнадбудівлеюміськвиконкомупіднято прапорУкраїни.

"УШахтарськомурайоні триваютьбойові діїв прикордоннійзоні.Урезультаті домовленостействоренийкоридордляевакуації жителівДмитрівкиіСтепанівки.Громадянвивозятьв довколишні міста,літніх людейзтерцентру-вДонецьк",- розповіливдепартаменті.

На звільненійвід бойовиківтериторіїпроводиться системнаробота з відновленняправопорядкуі життєдіяльностінаселенихпунктів.

У Маріуполібійцямиспецбатальйону"Азов" на ринку,що належитьродичціекс-президентаВіктораЯнуковича,виявлено арсеналзброї,георгіївськістрічки,прапори "ДНР" іРФ,атакожфальшивігривневікупюри.

У Краматорськувідновлено рухприміськихпоїздів,залишається проблемнимводопостачання.

УСлов'янському районівідновленоперерахуванняпенсій тасоцдопомогинаелектронні рахунки.

Розуміючисвоє безсилляу відкритому боюз силами"АТО",бойовикирозташовуютьбойові позиціївгустонаселенихрайонах.У Сніжному,за данимиРНБО,біля магазину"Фуршет" ібудівлі УправлінняПФУоблаштованіпозиціїдляБТРів,атакож складські приміщеннязі зброєю та"комендатура".Натериторіїміського військкоматупредставники "ДНР" створилибазу,де знаходятьсягарматиі вантажівки.Натериторії церквита пожежноїчастинирозташованімінометнірозрахунки.

Бойовідії в регіоніпризводять до порушеннясистеми йогожиттєзабезпечення.УМар'їнському районівідсутнє електропостачання.УШахтарськомурайоні черезстрілянину немаєможливості відновитипошкодженеелектропостачанняДмитрівкиіСтепанівки.

Такожтриваютьтерористичнідії, спрямованіна руйнуванняінфраструктури регіону.

"У Горлівців 650метрахвід залізничноїстанціїМайорська,був підірванийавтомобільнийміст, що з'єднуєГорлівкуі Дзержинськ.Уламкиконструкціїмоставпалиназалізничні коліїперегонустанцій "Микитівка-Диліївка" ",- розповіличиновники.

Перебоїз водопостачаннямабойого повна відсутністьу населенихпунктахзалишається однієюз гострихпроблемрегіону.

ФахівціКП"Компанія "ВодаДонбасу" провелиобстеження об'єктівнасоснихстанційпершого та другогопідйомівканалуСіверськийДонець-Донбасі виявилипошкодження,надусуненнямяких працюютьвідповідні фахівці.Електропостачанняпоки відсутнє.Його відновленнябуде здійсненопісляперепідключенняСлов'янськадоАртемівськихліній.

Найбільші проблеми зводоюна даниймоментспостерігаютьсявДружківцііКостянтинівці,-в цих містахорганізовано підвезенняводи.АтакожвСелидове таНовогродівці.Водопостачання,часткововідновлененапередодні,знову припинилося.

"В результатібойовихдійпробитийводовіднаділянці, що перебуваєміжзонамиконтролю "ДНР" іВСУ.Ремонтніроботи на даниймоментне ведуться",- розповіличиновники.

Аот уВолноваськомурайонічерез відсутністьрезервноговодосховищаводавідсутня повністю,вМар'їнськомурайоні.Подачаводи здійснюєтьсяз перебоями.У селіПавлівцівона відсутня.

У регіоніне припиняєтьсяробота місцевихорганів владиз надання допомогигромадянам,що знаходяться в зоніпроведення бойовихдій іпокидають територіюАТО.

Напруженоюнасьогоднішнійденьзалишається ситуаціявАртемівську,Горлівці,Донецьку,Дзержинську,Сніжному,Харцизьку,Мар'їнському,Шахтарськомурайонах.

Реклама

В тренді
На Донбасі бойовики посилили обстріли: в лавах ЗСУ – серйозні втрати

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...