Фонд Ріната Ахметова підтримує ветеранів праці в Добропіллі Донецької області

27 травня 2020 21:23

Сергій Пономаренко Сергій Пономаренко

Пандемія коронавірусу стала ще одним випробуванням для жителів прифронтових регіонів

Ослаблення протиепідемічних заходівв країні відчула на собі, насамперед, молодь. Для літніх людей поки мало що змінилося. Їм, як і раніше, бажано перебувати в самоізоляції. Для жителів прифронтових регіонів, Донецької та Луганської областей, пандемія стала ще одним випробуванням. "Сьогодні" дізнавалися, як допомагають людям під час карантину.

Реклама

Мешканка Добропілля Донецької області Лідія Прудка – енергійна й усміхнена! Лідії Семенівні незабаром 80 років, але почувається вона значно молодшою.

"За життя була така спритна, швидка, от ніяк не можу зупинитися, діти говорять: "Мамо, повільніше!" Ні!" – посміхається Лідія Семенівна.

До Добропілля приїхала з Кіровоградської області, разом із земляками. Говорить, що дуже хотіла жити в шахтарському краї. Працювати влаштувалася на збагачувальну фабрику.

"Звикла, втягнулася, мені подобалося працювати на підприємстві", – розповідає Лідія Прудка.

Син Олександр, який постійно відвідує маму, згадує: ще в дитинстві звертав увагу на її руки.

"Вони не змінилися. Вони які були, такі є – грубі. Через важку працю, яка була", – говорить син Лідії Семенівною Олександр Нагорний.

Незважаючи на те, що завжди знав, що шахтарська праця – важка, син однаково вибрав цей шлях. Як і його батько.

"На шахті я був і робочим, і прохідником, і гірничим майстром", – розповідає Олександр.

Реклама

Чоловік Лідії Семенівни помер молодим, тому вона мусила ставити дітей на ноги самій. Встигала скрізь – адже вибору не було.

"Енерджайзер! От це прізвище, Прудка – означає швидка. Все точно відповідає", – посміхається Олександр.

Завжди активна, жінка зараз змушена зменшити темп. Дотримується правил карантину.

"Береженого Бог береже! Нічого тинятися! Як скінчиться карантин – потім будемо гуляти", – говорить мешканка Добропілля Лідія Прудка.

Епідемія коронавірусунайбільше впливає на людей похилого віку. Їм особливо потрібна підтримка. Фонд Ріната Ахметова надає ветеранам праці необхідні продукти під час вимушеної самоізоляції.

"Вітаю! Це вам! Матеріальна допомога від Фонду Ріната Ахметова. Щоб ви не хворіли і менше ходили магазинами", – говорять представники Фонду Ріната Ахметова Лідії Прудкій. "Дякую!" – відповідає Лідія Семенівна.

10 тисяч продуктових наборів доправлять літнім людям безконтактно, з дотриманням всіх карантинних норм.

"Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК і Метінвест проводять акцію для ветеранів праці, які проживають в Донецькій і Луганській областях. Сьогодні люди похилого віку – одна з найбільш нужденних категорій. Люди, які багато років самовіддано трудилися і заслужили звання "Ветеран праці", гідні особливої турботи та опіки ", – заявляє директор проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

Така підтримка – це, насамперед, увагу, якої так потребують люди в складній ситуації.

"Дуже вдячна за допомогу, що не забуваєте нас, пенсіонерів, підтримуєте!" – говорить мешканка Добропілля Лідія Прудка.

Реклама

Раніше "Сьогодні" розповідали про те, як медики в різних регіонах України отримують від Фонду Ріната Ахметова тести на COVID-19.

Також ми повідомляли, що Рінат Ахметов направив 300 млн грн на боротьбу з коронавірусом в Україні, що є безпрецедентною допомогою в масштабах країни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти