Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Гуманітарний рейс Ріната Ахметова: на Донбас відправилися чергові 500 тисяч продуктових наборів

5 жовтня 2014, 12:37

Починаючи з 22 серпня в рамках рейсу жителям Сходу вже доставлено більше 6000 тонн гуманітарної допомоги

Сьогодні,5 жовтня,з Дніпропетровськадо Маріуполятрадиційновиїхаливантажнімашиниз гуманітарноюдопомогоюврамкахГуманітарноїрейсуРінатаАхметова.Наступнаколонамашинбудевідправленав понеділок, 6 жовтня. Протягом двохднівнаДонбасбудедоставлено82 тисячіпродуктових,9000гігієнічнихі4,5тисячі дитячихнаборів.Всього ждо кінця місяцяГуманітарнийштаб"Допоможемо"прифондіРінатаАхметовадоставитьнаДонбас500000продуктовихнаборів,щопокриєпотребувпродуктахдлябільш1мільйона осіб.

Реклама

Післятого,якволонтери"Метінвесту"розвантажатьірозфасуютьгуманітарнінаборивМаріуполі,вкінці наступного тижнядопомогувідправитьсявзонуАТО,впершучергу,вДонецьк,атакожвЖданівкуіАмвросіївку. Останнідваміста впершез'явилисявмаршрутахШтабу- ранішене було можливостідоставлятидопомогувці міста,хоча населенняпотребувалогуманітарної допомоги.Відповідно до заявленихпотреб,вЖданівкуіАмвросіївкубудедоставлено,відповідно,2,5і 3 тисячіпродуктовихнаборів.

Вцілому,наДонбас,починаючиз 22 серпня,врамкахГуманітарноїрейсуРінатаАхметовадоставлено більше6000тоннгуманітарноїдопомоги.Впланах уГуманітарногоштабу "Допоможемо"прифондіРінатаАхметовадоставити в Донецьку і Луганськуобласті щепонад 5 тисячтоннпродуктів,дитячого харчування,засобівгігієни.Нагадуємо,що ранішеРінатАхметовпоставив завданняГуманітарномуштабуприсвоємублагодійномуфондівідправитинаДонбасне менше 10 тисячтонндопомоги,враховуючикритичнугуманітарнуситуаціюврегіоні.

В тренді
Бойовики на Донбасі застосували заборонену зброю: де вівся ворожий вогонь

Всі подробиці в спецтемі Відновлення Донбасу

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...