Гуманітарний штаб Ахметова оголосив набір психологів

1 грудня 2014, 15:47

Курс "Травма війни" дозволить підготувати фахівців, які допоможуть людям, які відчули на собі жах війни

Гуманітарний штаб Рината Ахметова шукає небайдужих до гострих соціальних проблем психологів.

Реклама

Пройти відбір Штабу зможуть кандидати у віці від 25 – 55 років: бакалаври, спеціалісти, магістри в області психології, медицини. Вітається додаткову освіту в будь-якому напрямку психотерапії, досвід роботи в допомагає професії від 2 років. Крім того, кандидату на навчання бажаний досвід роботи під супервізією від 20 годин.

Відбір на навчання проводять: Семен Глузман – психіатр, президент "Асоціації психіатрів України", Ірина Пінчук – директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, Анатолій Заболотний – директор фонду Ріната Ахметова, Анна Гулевська – директор Українського форуму благодійників, Вікторія Сановська – департамент сім'ї та дітей Мінсоцполітики, Віталій Панок – директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Сергій Богданов – психолог, психоаналітик, Dr.scient.med, співробітник НаУКМА.

Заняття будуть проходити з грудня 2014-го по травень 2015-го. Курс розрахований на 180 годин. Психологи буду відвідувати лекції, семінари, індивідуальні заняття. З третього модуля буде включена практика по роботі з переселенцями, і жителями зони АТО.
Максимальна кількість учасників навчання – 350 осіб. Будуть вітатися ті, хто готовий після курсу навчати інших. Навчання психологів від Гуманітарної штабу проходитиме в Києві та Маріуполі.

Навчання безкоштовно. По закінченню учасникам видається сертифікат Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України. Обов'язковою умовою для отримання сертифікату є проходження всіх модулів без пропуску та успішна здача проміжних та підсумкового контролю. Гуманітарний штаб не гарантує допомогу в працевлаштуванні після закінчення навчання, проте кращим за підсумками навчання учасникам буде запропоновано співпрацю з Гуманітарних штабом.

В тренді
На Донбасі загинув український військовий – поранення були несумісні з життям
Реклама

В допомоги психологів потребують не тільки переселенці, а й тисячі дітей, дорослих і людей похилого віку в зоні АТО. Раніше повідомлялося, що Ринат Ахметов доручив своєму Штабу підготувати 300 кризових психологів, для роботи з людьми, психіка яких травмована війною.

Для участі в конкурсі на навчання, будь ласка, перейдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1VWcbPv05Yi2TkgzlsGBm23xYiC-SXwXxFhShq7G3nQE/viewform?usp=send_form
Заявки на навчання приймаються до 14 грудня 2014 р.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до координатора проекту Анастасії Коберської, email: apapoosh@fdu.org.ua, тел.: 050-367-12-94

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти